Betclic bonus i promocje – Niezbędne informacje dla polskich graczy

Jak zapewne wiesz, w zakładach bukmacherskich Betclic bonus powitalny to zakład ubezpieczony aż do 550 złotych. Warto jednak zwrócić uwagę na warunki odbioru i obrotu bonusem oraz pozostałe promocje, oferowane przez tego bukmachera.

Pokaż więcej

Właśnie w tym tekście przyjrzymy się wszystkiemu, co powinieneś wiedzieć, przed ruszeniem po bonusy Betclic!

Pokaż mniej
Betclic Oferty Bonusowe i Kody Promocyjne
Rodzaj bonusu Kwota bonusu Warunki
Bonus na start Cashback do 550 zł
 • min. kurs 1.14
 • obrót 8x kurs min. 2.00
Alternatywny bonus Cashback do 50 zł
 • dowolnego depozytu
 • dowolny zakład
Multi+ +120% do wygranych
 • kupony AKO z min. 5 zdarzeniami
 • kurs zdarzenia min. 1.20
*Obowiązują warunki I zasady, aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę bukmachera

Betclic bonus powitalny – Cashback!

Każdy renomowana bukmacher przygotowuje swoją własną ofertę powitalną. Dlatego też pojawił się bonus Betclic, który jako jeden z pierwszych wyrwał się ze sztywnych ram klasycznych bonusów, powiększających depozyty. W przypadku bukmachera Betclic mówimy o bonusie w postaci zakładu bez ryzyka. Cashback może wynieść nawet 550 złotych i zależny jest od stawki pierwszego postawionego zakładu. Bukmacher nie narzuca jednak minimalnej stawki, a bonus otrzymasz nawet jeśli zagrasz za złotówkę, 10 złotych czy 50 złotych i przegrasz pierwszy kupon.

Kiedy powinie Ci się noga i pierwszy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz cashback. Będzie on odpowiadał stawce zakładu, pomniejszonej o podatek bukmacherski, który wynosi 12%. Oznacza to, że jeśli chcesz ubezpieczyć kupon na maksymalną kwotę 550 złotych, musisz zagrać za co najmniej 625 złotych.

Zwrot, niezależnie od jego wysokości, podlega określonym w warunkach promocji, zasadom obrotu. W ciągu 15 dni od otrzymania zwrotu musisz obrócić nim przynajmniej ośmiokrotnie na kuponach o kursie min. 2.00.

Alternatywny bonus powitalny Betclic – Więcej cashback!

Alternatywny bonus powitalny

Jeżeli nie uśmiechają Ci się wskazane powyżej warunki obrotu, rejestrując się z naszego linka, możesz odebrać alternatywny od Betclic bonus 50zl. To także cashback.

W razie niepowodzenia, otrzymasz zwrot stawki (max. 50 zł), standardowo pomniejszonej o 12% podatek bukmacherski. Zwrot trafia jednak na saldo gracza i nie wymaga obrotu, który jest obowiązkowy przy standardowym cashbacku do 550 złotych.

Betclic Multi+ bonus

Nowi gracze mogą liczyć na cashback, ale też na promocje, które dostępne są zarówno dla nowych, jak i już starych klientów tego bukmachera. Flagową ofertą promocyjną jest Multi+. Dzięki niej możesz powiększyć wygraną nawet o 120%.

Bonus dostępny jest wyłącznie na kuponach akumulowanych. Żeby odebrać np. od bukmachera Betclic bonus 20 zł do wygranej czy inną kwotę, musisz postawić co najmniej kupon, składający się z 5 zdarzeń. Wówczas otrzymasz bonus, zwiększający ewentualną wygraną o 5%. Zasada promocji jest prosta. Otrzymujesz powiększenie wygranej o określoną wartość, przypisaną do liczby zdarzeń. Do liczby zdarzeń zaliczane są wszystkie zakłady na kuponie, z kursem min. 1.20.

I tak, jak już wspomnieliśmy przy 5 regulaminowych zdarzeniach na jednym kuponie, otrzymasz 5% bonusu do wygranej, ale możesz zdobyć też przykładowo 10% bonusu za 7 zdarzeń, 20% bonusu za 10 zdarzeń i tak dalej, aż do 21+ zdarzeń, za które przysługuje potężne powiększenie wygranej, aż o 120%!

Zatem, jak widzisz, kiedy już odbierzesz od Betclic bonus powitalny, możesz grać taśmy i zgarnąć kolejne bonusy, powiększające wygrane.

BOOST

Bonus kursowy BOOST

Kolejną ciekawą promocją jest kursowy BOOST. Codziennie na stronie bukmachera Betclic znajdziesz zakłady z powiększonym kursem bukmacherskim. Trafiają tam z reguły najciekawsze zdarzenia. Łatwo je odnajdziesz, bowiem obok kursów pojawia się ikona żółtej rakiety kosmicznej.

Betclic strefa VIP

Będąc aktywnym klientem, możesz liczyć na kolejne bonusy Betclic. Wystarczy, że bukmacher przypisze do Twojego konta status VIP. Dzięki niemu otrzymasz dostęp do ofert premium. Co skrywają w sobie? Dedykowaną obsługę, ale przede wszystkim ekskluzywne promocje i nagrody specjalne. Jakie? To owiane jest tajemnicą, która obowiązuje wszystkich członków strefy VIP.

FAQ

 1. 👑 Jaki znajdę w Betclic bonus na start? Bonusem powitalnym u tego bukmachera jest cashback, a więc zakład bez ryzyka, do maksymalnej kwoty 550 złotych.
 2. 🤑 Jakie ma warunki cashback Betclic? Musisz postawić pierwszy zakład o kursie min. 1.14. Nie ma wymogu minimalnej stawki, ale to od niej, zależna jest wysokość ewentualnego zwrotu. Otrzymanym zwrotem musisz obrócić ośmiokrotnie, po kursie min. 2.00.
 3. 🎁 Czy ma bukmacher Betclic bonusy dla zarejestrowanych graczy? Tak. Bukmacher posiada kilka ciekawych promocji dla obecnych klientów. To między innymi Multi+, BOOST oraz inne oferty promocyjne, z których mogą korzystać zarejestrowani gracze.

Inne recenzje bukmacherskich

Etoto
do200zł dostępny non-stop
 • Wyniki
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki
pełna recenzja »
LV BET
do3333zł dostępny non-stop
 • Zakłady na żywo
 • Sporty wirtualne
 • LV Punkty
pełna recenzja »
STS
do1200zł dostępny non-stop
 • Klub STS
 • Zakłady na żywo
 • Przekaz na żywo
pełna recenzja »