Kompendium CS:GO – Obstawianie Meczy E-sportowych

Counter Strike Global Offensive to wieloosobowa strzelanka, stworzona oraz wydana przez amerykańskie studio Valve. Jest to także sukcesor szalenie popularnego Counter Strike 1.6 oraz Source. Bez problemu można stwierdzić, że zakłady CS:GO stały się jednym z największych influencerów rozwoju branży e-sportowej. Dzięki temu e-sport stał się pełnoprawną dziedziną sportową, traktowaną na równi z np. baseballem, czy też piłką nożną. Zastanawiasz się, jak obstawiać mecze CS:GO za pieniądze i skiny? Jakich bukmacherów wybrać? Dowiedz się wszystkiego na ten temat już teraz!

Zasady i Bezpieczeństwo Prowadzenia Rozgrywki

obstawianie meczy cs:go

Obstawianie meczy CS:GO prowadzone może być w ten sam sposób, co obstawianie bardziej tradycyjnych sportów. Dzięki wysokiej konkurencji na rynku bukmacherskim, praktycznie każda firma wspierać będzie mecze CS:GO. Pamiętać należy, że Counter Strike to najbardziej popularny e-sport na rynku. O ile zdarzają się bukmacherzy, którzy posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, część z nich ogranicza się jedynie do tego tytułu.

Od strony technicznej, CS:GO obstawianie meczy opiera się o ten sam poziom bezpieczeństwa, oferowany podczas obstawiania bardziej tradycyjnych rynków. Każdy bukmacher wymagać będzie podania tych samych danych podczas rejestracji konta, potwierdzenia nich oraz prowadzenie rozgrywki w oparciu o te same zasady. Pamiętaj - bezpieczeństwo zagwarantowane może zostać jedynie podczas korzystania z legalnych, posiadających polską licencję bukmacherów. Obstawianie meczy CS:GO za pomocą skinów nie jest regulowane oraz niejednokrotnie prowadzi do oszustw.

Wybór Odpowiedniego Bukmachera

Najlepszym sposobem na obstawianie meczy CS:GO będzie bukmacher, który posiada dobre opinie oraz działa w pełni legalnie. Jeśli nigdy nie miałeś styczności z tego typu usługami, zdecydowanie polecamy zapoznać się z rankingiem najlepszych polskich bukmacherów. Topowe serwisy bez problemu wspierać będą esporty oraz zagwarantują niskie spready, szereg promocji oraz kody rabatowe.

BUKMACHER NAJWAŻNIEJSZE REGULACJA ZAKŁADY LIVE AP MOBILNĄ CASH OUT OFERTA UCZ SIĘ WIĘCEJ
Betclic
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady LIVE
 • Statystyki
Yes
Yes
Yes
Cashback 200zł Sprawdź
Betclic Recenzja
Etoto
 • Wyniki
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki
Yes
Yes
No
100% do 200zł Sprawdź
Etoto Recenzja
*Obowiązują warunki I zasady, aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę bukmachera

Wyboru Odpowiedniego Serwisu Wspierającego

Posiadane licencje

Najważniejszym aspektem podczas wybierania serwisu to dokładna analiza czy bukmacher oferujący usługi jest w pełni bezpieczny oraz posiada licencję na oferowanie zakładów wzajemnych. Przede wszystkim wybierać należy spośród bukmacherów, którzy posiadają licencję Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej oraz odprowadzają podatki w kraju. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoje dane osobowe i środki będą bezpieczne.

Oferta mobilna

Zakłady CS:GO to dość nowa dziedzina, która potrafi być dość wciągającą. Podczas obstawiania liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a możliwość obstawiania innych gier komputerowych zdecydowanie przyczyni się do urozmaicenia całego doświadczenia. Wybierając odpowiedniego dla siebie bukmachera, warto jest się także skupić na posiadanej przez niego ofercie mobilnej. Dobra oferta mobilna charakteryzować się będzie wspieraniem dedykowanych aplikacji mobilnych oraz szeregiem korzyści.

Opcje płatności

Szczególnie warto jest zwrócić uwagę na możliwości dokonywania szybkich wpłat i wypłat, oglądania statystyk, oglądania wydarzeń na żywo, otrzymywanie powiadomień push oraz dostępu do czatu online. Ostatecznie, przed wyborem bukmachera do obstawiania meczy CS:GO należy zapoznać się z opiniami na jego temat, skupiając się w szczególności na jakości obsługi klienta oraz wspieranych pośrednikach wpłat i wypłat w serwisie. Jeśli jesteś osobą, której zależy na bonusach i ofercie sportowej, warto jest też sprawdzić bukmacherów akceptujących kryptowaluty. Bitcoin, choć niestabilny pod względem wartości, bardzo często zagwarantować może Ci dodatkowe korzyści.

Jak obstawiać - instrukcja

Obstawianie meczy CS:GO nie różni się tak naprawdę niczym od tradycyjnego obstawiania online. Posiadając konto w danym serwisie, wystarczy udać się do wspieranych kategorii, odszukać esporty, a następnie CS:GO. Typowanie opiera się na ogólnie przyjętych zasadach - wyboru interesującego Cię rynku oraz kliknięciu w kurs, który spowoduje dodanie pozycji do tzw. betslip. Ostatnim krokiem będzie podanie kwoty oraz potwierdzenie pozycji.

W odróżnieniu od bardziej tradycyjnych sportów, obstawianie meczy CS:GO charakteryzuje się posiadaniem mniejszej ilości dostępnych rynków. Twoim wyborem będzie praktycznie standardowe 1x2 oraz dość ograniczona ilość prowadzonych rozgrywek. Pamiętać należy, że jest to dość niszowy sport, który cały czas się rozwija oraz na dzień dzisiejszy składa się jedynie z paru głównych lig:

Obstawianie meczy CS:GO skinami

Counter Strike: Global Offensive oparty jest o platformę Valve, która stworzyła rynek tzw. skinów, czyli skórek zmieniających wygląd danej broni. Pozyskiwanie tych przedmiotów odbywa się poprzez otwieranie skrzynek CS:GO, a otrzymane skórki będą losowe nie tylko pod względem broni, ale także jakości oraz rzadkości występowania. Skrzynki, z których można je pozyskać zakupione mogą zostać za prawdziwe pieniądze, a same skiny potrafią być wysoce pożądane. To z kolei przekłada się na możliwość sprzedaży ich za prawdziwe pieniądze, tworząc rynek wart setki milionów dolarów. Niedługo trzeba było czekać, aż ktoś wpadł na pomysł obstawiania meczy CS:GO skinami. Dzisiaj, istnieje szereg stron internetowych oferujących możliwość obstawiania w ten sposób. Niemniej jednak obstawianie meczy CS:GO skinami nie jest regulowane prawnie, opiera się jedynie na zaufaniu do danej witryny oraz nieraz prowadziło do skandali i oszustw.

Obstawianie meczy CS:GO skinami

Czy obstawianie meczy CS:GO skinami jest bezpieczne?

Każdy, kto miał styczność z obstawianiem meczy CS:GO będzie wiedział, jak doszło do skandalu związanego z produkcją Valve. Do złej reputacji tego rozwiązania przyczyniły się także inne gry, ale żadna na taką skalę jak CS:GO. Obstawianie meczy CS:GO skinami polega na zdeponowaniu na stronie internetowej danego skina, który następnie jest wyceniany oraz posiada wartość pieniężną (zazwyczaj przedstawioną w dolarach amerykańskich). Następnie, służy on za alternatywę do typowania wyników spotkań, przyciągając w ten sposób setki tysięcy graczy rocznie. Wszystko działało sprawnie i bez większych incydentów, do momentu, w którym dwóch Youtuberów postanowiło stworzyć własną stronę do obstawiania, udając, że wygrywają dziesiątki tysięcy dolarów.

Stworzone zostały także ruletki CS:GO, które praktycznie nie różnią się niczym od gier hazardowych. W tym przypadku walutą jest skin, który przekazuje się na konto strony. Każdy aspekt działalności takiej witryny oparty jest na zaufaniu oraz niesie za sobą duże ryzyko. Pamiętaj - obstawianie meczy ruletki CS:GO skinami jest niebezpieczne, a w przypadku oszustwa, Twoje szanse na odzyskanie “pieniędzy” są naprawdę niskie.

Etoto

Co sprawia, że Sportsbet jest jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce?

 • Przekaz na żywo
 • Aplikacja mobilna i tablet
 • Zakłady na żywo
 • User Experience
Ministerstwo finansow
Betclic

Jak wygląda Fortuna w porównaniu do innych polskich bukmacherów?

 • Przekaz na żywo
 • Aplikacja mobilna i tablet
 • Zakłady na żywo
 • User Experience
Ministerstwo finansow

Wady i zalety

Największą zaletą tego typu zakładów jest to, że ich dostępność do oglądania na żywo naprawdę robi wrażenie. W odróżnieniu od choćby piłki nożnej, rozgrywki CS:GO oglądać można bezpłatnie na wielu platformach w sieci, takich jak Twitch. Nie tylko nie zapłacisz ani złotówki za oglądanie, ale wyświetlany obraz będzie naprawdę dobrej jakości. Co więcej, w sieci Internet dostępnych jest szereg analiz oraz informacji poświęconych tej dziedzinie sportowej. Obstawianie meczy CS:GO nie jest aż tak skomplikowane, głównie za sprawą niskiej ilości dostępnych rynków. Zazwyczaj Twoją jedyną opcją będzie wybranie strony, która wygra dane spotkanie. Ostatecznie, zakłady CS:GO to dość nowa dziedzina sportowa, która zdecydowanie zyska na popularności w przyszłości. “Wyspecjalizowanie” się w zakładach tego typu oraz wiedza na temat drużyn i serii okazać może się bardzo opłacalna finansowo.

Jaka jest największą zaletą tego typu zakładów CS:GO

Niestety jak każda dziedzina sportowa, również i CS:GO posiada swoje wady. Przede wszystkim jest to dość niszowa dyscyplina, do której nie przekonało się jeszcze wielu bukmacherów. Dlatego też ciężko będzie znaleźć konkurencyjną ofertę promocji i kodów rabatowych, które porównać można byłoby do tych, oferowanych w tradycyjnych rynkach. Co więcej, rynek ten regulowany jest jedynie w przypadku korzystania z usług legalnie działających bukmacherów. Obstawianie meczy CS:GO skinami oraz Ruletki CS:GO oparte jest jedynie na zaufaniu do danej witryny oraz niejednokrotnie prowadziło do oszustw. Utracone w ten sposób skiny są praktycznie nie do odzyskania. Pamiętaj - poprzez prowadzenie rozgrywki w witrynach, które nie są regulowane oraz nie posiadają licencji, narażasz się na stratę swoich pieniędzy i przedmiotów.

Podsumowanie

Obstawianie meczy CS:GO stanowić może interesującą alternatywę dla tradycyjnych sportów oraz dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń. Branża e-sportowa jest jednym z najszybciej rozwijającym się rynków bukmacherskich oraz charakteryzuje się prostotą zawierania zakładów. Dzięki temu mecze CS:GO obstawianie mogą być nawet przez osoby dopiero co rozpoczynające swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi online.

Niestety, ten typ obstawiania posiada również swoje negatywne cechy, które można zazwyczaj ominąć. Najbardziej niepewne jest obstawianie meczy CS:GO skinami, które nie jest regulowane oraz prowadziło w przeszłości do wielu skandali i oszustw. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki bukmacher wspiera obstawianie meczy CS:GO, koniecznie zapoznaj się z naszym rankingiem najbardziej popularnych serwisów.

Betclic
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady LIVE
 • Statystyki
Ministerstwo Finansow
Etoto
 • Wyniki
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki
Ministerstwo Finansow