Etoto pl: recenzja bukmachera, proces rejestracyjny oraz dostępna oferty

Etoto należy do grona jednego z niewielu legalnie działających bukmacherów na polskim rynku. Dzięki licencji wydanej przez Ministra Finansów RP korzystając z usług tej firmy nie łamiesz prawa oraz nie narażasz się na potencjalne problemy i utratę wpłaconych środków.

Pokaż więcej

Firma odprowadza podatki oraz gwarantuje pełne bezpieczeństwo uczestników zakładów wzajemnych. Jeśli zainteresowany jesteś obstawianiem online bądź też szukasz dobrej alternatywy do bardziej popularnych bukmacherów działających na terenie Polski koniecznie zapoznaj się z tym, co do zaoferowania posiada Etoto pl.

Pokaż mniej
Etoto

OGÓLNA OCENA: 08/10

 • Zakłady Live: 7/10
 • Dostępne Sporty: 8/10
 • Wypłata: 9/10
 • Oferty: 8/10
 • Bezpieczeństwo: 8/10
200% do 200zł
Wszystkie oferty na Etoto
*Obowiązują warunki i zasady, szczegółowe informacje na stronie internetowej operatora

CECHY SZCZEGÓLNE

 • Wyniki
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki

METODY PŁATNOŚCI

Visa, Mastercard, Skrill, Dotpay

RYNKI SPORTOWE

Piłka nożna, Tennis, Piłka ręczna, Hokej na lodzie, SIATKÓWKA...

Bukmacher Etoto: opinie na temat wyglądu oraz działania witryny internetowej serwisu

Etoto działania witryny internetowej

Pierwszą zaletą Etoto jest poprawnie wykonana witryna internetowa serwisu. Przestrzeń została bardzo dobrze zagospodarowana, zdecydowanie ułatwiając użytkownikowi dostęp do poszczególnych segmentów. Najważniejsze kategorie umiejscowione zostały w górnej części witryny, co pozwala na zapoznanie się ze szczegółami bez wymogu przewijania zawartości. Łatwy do rozpoczęcia jest również proces rejestracyjny nowego konta – w odróżnieniu od innych bukmacherów Etoto wprowadziło dobrze widoczny przycisk, w górnej części strony internetowej.

Korzystając z witryny Etoto pl z łatwością odnajdziesz nie tylko poszczególne rynki, ale również i informacje na temat tego, jak postawić pierwszy zakład, samouczek, a nawet ABC i informacje skierowane dla nowych graczy. Działanie witryny jest płynne, choć w fazie testów na różnych przeglądarkach witryna nie zawsze działała stabilnie.

Rejestracja nowego konta użytkownika w Etoto pl: ilość kroków, wymagane dane oraz proces weryfikacyjny

W odróżnieniu od innych bukmacherów działających na terenie Polski, serwis charakteryzuje się dość uproszczonym procesem rejestracyjnym. Firma postawiła na rejestrację wieloetapową, co jest znacznym uproszczeniem dla nowych użytkowników – zamiast wprowadzania „na raz” pełnych danych wszystko odbywa się w etapach, pozwalając tym samym na lepszą kontrolę wprowadzanych informacji. Rejestrację w serwisie podzielona została na trzy etapy:

Etap1
Dane osobowe

Na tym etapie serwis poprosi Cię o podanie danych takich jak imię, nazwisko, data urodzenia, e-mail oraz płci.

Etap2
Dane kontaktowe

Na tym etapie podać należy państwo, narodowość, państwo urodzenia, PESEL, dane dowodu osobistego, numer telefonu, adres, miasto oraz kod pocztowy

Etap3
Informacje o koncie

Tutaj należy podać login użytkownika, hasło, wybrać walutę, dzienne limity, podać Etoto kod bonusowy oraz wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Podanie powyższych danych wymagane jest ze względu na prawo obowiązujące w Polsce. Posiadanie danych osobowych użytkowników zapobiega praniu brudnych pieniędzy oraz umożliwia kontrolę środków. Poprawnie zweryfikowane konto jest również gwarantem uzyskania pomocy, w przypadku problemów z wypłatami czy też jakimkolwiek innym aspektem działalności serwisu

Zakłady sportowe Etoto pl: posiadane licencje

Bukmacher od samego powstania w roku 2011 działa w pełni legalnie, na mocy zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów RP. Co więcej, sprzedaż zakładów oraz Etoto oferta dostępna jest nie tylko poprzez sieć Internet, ale również za pośrednictwem punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Bukmacher wpisany jest również do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy m. st. Warszawy. Jedno jest pewne – korzystając z usług tego serwisu będziesz w 100% bezpieczny.

Etoto PEŁNY PROFIL BUKMACHERA

Średni czas odpowiedzi: 2m - 5m za pośrednictwem czatu

Licencji:

 • Ministra Rozwoju i Finansów
Ministerstwo finansow

Ustanowiony: 2011

Firma: E TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Centrala: Warszawa, Polska

Etoto bonus: wszystko na temat ofert promocyjnych w serwisie

Etoto pl posiada bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną, która znacząco przewyższa to, co do zaoferowania posiada konkurencja. Po pierwsze wpłacając do 100 zł otrzymasz od serwisu aż 200% swojej wpłaty – jest to jedyna tego typu oferta dostępna na rynku. Co więcej, otrzymać możesz również 100% Etoto bonusu przy wpłatach do 900 zł – w sumie bukmacher nagrodzić może Cię aż 1000 zł!

Etoto
 • Wyniki
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki
Ministerstwo Finansówegba
Metody płatności
visamastercardskrill
Fortuna
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady LIVE
 • Statystyki
Ministerstwo Finansówegba
Metody płatności
visamastercardskrill

Niestety, promocję tego typu posiadają swoje ograniczenia. Otrzymując darmowe pieniądze należy liczyć się z tym, że ma się tylko 30 dni na ich wykorzystanie. Co więcej, należy dokonać obrotu wyżej określonym bonusem. Obrót dokonany może być za pośrednictwem oferty przedmeczowej oraz live, wraz z minimalnym kursem wynoszącym 2.50.

Bukmacher posiada również inne, równie atrakcyjne oferty dla nowych, jak i powracających graczy. Pierwszą z nich jest Etoto kod promocyjny na weekend, polegający na nagrodzeniu gracza kwotą 50 zł, niezależnie od wyniku danych zdarzeń. Aby otrzymać Etoto bonus weekendowy wystarczy jedynie postawić co najmniej trzy zakłady, każdy za minimum 50 zł. Bukmacher posiada również oferty bonusowe skierowane dla graczy obstawiających e-spoty, rzuty rożne, a nawet sumę goli. Etoto opinie mówią same za siebie – oferta Etoto bonus należy do jednych z najlepszych na polskim rynku.

Etoto: oferta dostępnych rynków oraz sportów w serwisie

Bukmacher posiada bardzo rozbudowaną ofertę sportów, dopasowaną do polskiego gracza. Nie może tu zabraknąć najbardziej popularnej dziedziny – piłki nożnej, ale również i sportów takich jak tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej, a nawet i Futsal. Oferta podzielona została na zakłady sportowe przedmeczowe oraz zakłady live. Niestety, jeśli jesteś osobą obstawiającą głównie sporty wirtualne Etoto nie będzie dla Ciebie odpowiednim bukmacherem – na dzień pisania recenzji bukmacher nie wspiera oferty sportów wirtualnych. Analizując typy zakładów, bukmacher wspiera dwa typy:

Obstawiając wydarzenia sportowe, najczęściej dostępne są trzy główne opcje typowania oraz ich kombinacje. Obstawić można zwycięstwo danej drużyny, remis oraz zwycięstwo gości. Oferta bukmachera dzieli się na:

Stawianie pierwszego zakładu w Etoto pl

Jak zakładu w Etoto pl?

Postawienie pierwszego zakładu w serwisie jest bardzo proste. Po pierwsze należy zalogować się na swoje konto użytkownika, za pomocą nadanej nazwy lub adresu e-mail i hasła. Jeśli nie posiadasz środków na koncie należy przede wszystkim dokonać depozytu, za pomocą czerwonego przycisku „wpłata” dostępnego z poziomu przeglądarki. Następnie należy odnaleźć interesujące Cię spotkanie oraz wybrać interesującą Cię opcję zakładu. Jeśli operacja została wykonana poprawnie w prawej części witryny pojawi się odpowiedni kupon. Jedyne co należy teraz zrobić to wybrać odpowiednią stawkę. Naciśnięcie przycisku „Postaw zakład” spowoduje sfinalizowanie transakcji, o czym zostaniesz poinformowany odpowiednim komunikatem.

W odróżnieniu od innych bukmacherów Etoto wspiera również Cashback, dzięki czemu w przypadku przegranej wypłaconych przez siebie środków otrzymasz ich zwrot, bez żadnych dodatkowych wymogów.

Oferta zakładów na żywo w Etoto pl: dostępne sporty

Bukmacher posiada dość rozbudowaną ofertę zakładów na żywo, będąc w stanie zaoferować zdecydowanie więcej niż konkurencja. Sporty, jakie będziesz mógł obstawiać to:

Co więcej, serwis oferuje możliwość podglądu zdarzeń oraz kalendarza. Niestety serwis nie posiada dość popularnej opcji czatu online, a spotkania przedstawione są w czasie rzeczywistym w sposób graficzny, bez możliwości oglądania spotkań.

Płatności, Etoto opinie: dostępne metody wpłat i wypłat

Serwis wspiera dość dużą ilość metod wpłat do serwisu. Depozytu dokonać będziesz mógł za pomocą nie tylko BLIK, ale również i pośredników:

Minimalna kwota dostępna dla każdej metody to jedynie 1 zł. Większość wpłat jest natychmiastowa. W przypadku przelewów wpłata księgowana jest w ciągu 60 minut. Niestety należy liczyć się z tym, iż w przypadku dni wolnych od pracy wpłaty realizowane mogą być z opóźnieniem, ze względu na brak realizacji przelewów przez banki.

W przypadku wypłat z serwisu Etoto pl nie posiada minimalnej kwoty wypłaty. Pamiętać jednak należy o tym, że wypłata z serwisu zaakceptowana musi zostać przez Dział płatności, co potrwać może nawet do 12 godzin.

Oferta mobilna Etoto: opinie oraz wspierane platformy

Etoto pl posiada bardzo konkurencyjną ofertę mobilną. Firma wspiera dwie najbardziej popularne platformy: iOS i Android. Co więcej, wykorzystać możesz również mobilną wersję przeglądarkową, która automatycznie dopasowuje się do każdego urządzenia. Korzystając z oferty mobilnej serwisu, otrzymasz dostęp do następujących funkcji:

mobilna Etoto zakłady
Etoto
 • Logowanie przy pomocy odcisku palca
 • Promocyjnych ofert i bonusów
 • Szybkich wpłat i wypłat z serwisu
Kompatybilny z:
iOSAndroidWindows Phone
200% do 200zł BONUS POWITALNY OTRZYMAJ BONUS Etoto

Co więcej do zalogowania się w serwisie mobilnym posłużą Ci te same dane, co w przypadku tradycyjnej witryny przeglądarkowej. Oferta mobilna serwisu sprawdzi się idealnie, jeśli jesteś osobą, która jest ciągle w ruchu lub też ceni sobie wygodę i swobodę, jaką oferują aplikacje tego typu. Aplikacje działają płynnie, zostały bardzo dobrze zoptymalizowane, a ich obsługa nie będzie problemem dla nawet mniej doświadczonych użytkowników.

Bezpieczeństwo usług oferowanych w serwisie

Etoto jest bukmacherem prowadzącym działania w 100% legalnie, opierając je na zezwolenie wydane przez Ministra Finansów RP. Pozwolenie to jest również swojego rodzaju certyfikatem poświadczającym kompetencje serwisu, wysokie bezpieczeństwo oraz to, że bukmacher spełnia wszelkie przepisy. Co więcej, firma posiada szeroko wdrożoną politykę prywatności, która reguluje każde aspekt przetwarzania Twoich danych osobowych. Etoto pl należy do odpowiedzialnych bukmacherów, którzy stawiają bezpieczeństwo swoich zawodników za nadrzędny cel. Etoto opinie mówią same za siebie – bukmacher ten jest godny zaufania.

Biuro obsługi klienta: sposoby kontaktu z obsługą klienta

Serwis wychodzi na wprost oczekiwaniom swoich klientów, oferując bardzo kompleksową pomoc w przypadku posiadania jakichkolwiek problemów z działaniem serwisu. Najlepszą metodą na kontakt z obsługą to czat online, czynny codziennie od 9:00 do 22:00. Co więcej, z bukmacherem skontaktujesz się również za pomocą e-mail, do 24 godzin na dobę. Wszelkie zapytania wysyłać należy pod adres [email protected].

Podsumowanie

ZAKOŃCZENIE


200Zweryfikowane

Etoto pl to odpowiedzialny bukmacher, który działa w 100% legalnie, posiadając wszelkie wymagane licencje.

BONUS POWITALNY 200% do 200złOdbierz w Etoto

Etoto oferta jest bardzo konkurencyjna, strona internetowa działa poprawnie i płynnie, a promocje należą do jednych z najlepszych na rynku.

Bukmacher ten stanowić może dobrą alternatywę dla innych serwisów tego typu działających na polskim rynku. Jeśli jesteś osobą, która szuka czegoś nowego, warto zastanowić się nad utworzeniem konta właśnie w tym serwisie.Inne recenzje bukmacherskich

LV BET
do3333zł dostępny non-stop
 • Zakłady na żywo
 • Sporty wirtualne
 • LV Punkty
pełna recenzja »
Fortuna
do600zł dostępny non-stop
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady LIVE
 • Statystyki
pełna recenzja »
STS
do1200zł dostępny non-stop
 • Klub STS
 • Zakłady na żywo
 • Przekaz na żywo
pełna recenzja »