O Nas

Poznaj naszą niesamowitą drużynę, która stoi za stworzeniem tej strony - Mateusz Kamiński, Maciej Bednarski, oraz Patrycja Czaja. Wspólnie, zespół ten posiada ogromną wiedzę na temat zakładów sportowych, strategii obstawiania oraz posiada doświadczenie, pozwalające na wytypowanie najlepszych serwisów bukmacherskich.

Posiadając wieloletnie doświadczenie oraz wiele sukcesów w dziedzinie zakładów online, pragniemy podzielić się naszą wiedzą oraz pomóc wybrać odpowiedniego bukmachera, bazując na wielu informacjach: regulacjach prawnych, bonusów, kursów oraz rynków, na których operuje. Nasza współpraca przebiega bardzo dobrze, i mamy nadzieje, że nasze treści zawsze będą przydatne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z nami. Zrobimy co w naszej mocy, aby Ci pomóc!

Mateusz Kamiński

awatar autora

Osobiście, jestem wielkim fanem piłki nożnej. Posiadając dużą wiedzę oraz śledząc na bieżąco wydarzenia sportowe, już jako osoba młoda zauważyłem, że dość trafnie potrafię wytypować faworytów danego spotkania. Postanowiłem spróbować swojego szczęścia w obstawianiu piłki nożnej, co z czasem stało się dość lukratywnym zajęciem. Ostatnie pięć lat spędziłem analizując dane statystyczne oraz kursy, dzięki czemu udzielić mogę bardzo przydatnych i trafnych porad dotyczących zakładów sportowych, a w szczególności piłki nożnej.

W życiu prywatnym nie tylko lubię obstawiać, ale jestem również osobą aktywną fizycznie. W przeszłości zawodowo grałem w piłkę nożną, aktywnie reprezentując (jako nastolatek) swoją szkołę, co później przerodziło się w karierę na szczeblu powiatowym, a następnie - wojewódzkim. Z bycia piłkarzem zrezygnowałem dopiero w następnych latach, ale pasja pozostała. Obecnie, współtworzę serwis legalnibukmacherzyinternetowi.pl.

Patrycja Czaja

awatar autora

Do zespołu Mateusza oraz Macieja dołączyłam dość niedawno, choć branża gier i zakładów bukmacherskich jest mi bliska od lat. Ze względu na to, że nadal studiuje, posiadam dużo wolnego czasu. Pozwala mi to na udzielanie się na forach oraz co najważniejsze – aktywnie obstawiać! Wielu z was zapewne myśli, że dziewczyny stanowią zdecydowaną mniejszość, jeśli chodzi o liczbę aktywnych graczy, co nie jest prawdą. Obstawiam dość aktywnie (zazwyczaj codziennie), a moim ulubionym sportem jest piłka nożna. Wierzę, że połączenie doświadczenia, pasji oraz zdobywanie coraz to większej wiedzy może znacząco przyczynić się do zwiększenia szans na wygraną, co w moim przypadku okazało się bardzo prawdziwe.

Osobiście, zajmuje się również wyszukiwaniem okazji, szczególnie jeśli chodzi o promocje i zniżki na danych stronach bukmacherskich oraz to, jak wykorzystać je na własną korzyść.

Moje zainteresowania to zakłady sportowe, gry hazardowe oraz prawo. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę przekazać wyniki swoich analiz, pracy, oraz wieloletnie doświadczenie, które pomogą Ci podjąć dobre decyzje, poszerzą Twoje horyzonty, oraz przyczynią się do zwiększenia wygranych.

Maciej Bednarski

awatar autora

Swoją przygodę z obstawianiem rozpocząłem od automatów, co bardzo szybko ewoluowało na bardziej stabilne rynki, a mianowicie zakłady sportowe. Dzisiaj aktywnie obstawiam wiele sportów, ale szczególnie arenę e-sportową, która jest mi najbliższa. Wierzę, że do sukcesu w branży hazardowej potrzebne jest nie tylko szczęście, ale również i fundamentalna wiedza z danej niszy, którą się obstawia.

Osobiście, bardzo interesuje się również bukmacherką oraz zawsze staram się edukować na temat nowych systemów, strategii oraz nowinek ze świata zakładów bukmacherskich. Jak wiadomo, obstawianie jest bardzo kompetytywne, a posiadanie jakiejkolwiek przewagi nad bukmacherem jest wręcz na wagę złota! Owocem moich zainteresowań jest również serwis legalnibukmacherzyinternetowi.pl - połączenie pasji i pracy.