Wszystko Co Powinieneś Wiedzieć o Obstawianiu Meczy LOL

League of Legends to jedna z największych i najbardziej popularnych gier e-sportowych na świecie. Od roku 2011 Riot Games jest gospodarzem corocznych Mistrzostw Świata League of Legends, w których 16 profesjonalnych drużyn walczy o tytuł mistrza i okrągły 1 000 000 dolarów. Oprócz Mistrzostw Świata, Riot Games organizuje także Leauge of Legends Championship Series (LCS), w której to 20 profesjonalnych drużyn rywalizuje w oddzielnych ligach w Ameryce Północnej i Europie, dziesięć zespołów w każdym regionie. Obstawianie meczy LOL oferuje wiele możliwości, jest ekscytujące oraz cały czas wzrasta na popularności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, sprawdź już teraz! Dowiesz się wszystko na temat gry oraz gdzie obstawiać mecze lola!

Czym Jest E-sport, Czy League of Legends Jest E-sportem?

Nie wszystkie gry sklasyfikować można jako “e-sportowe”. Wielu grom brakuje formatu oferującego rozgrywkę dla wielu graczy, podczas gdy inne tytuły nie pozwalają na organizację konkursów i rozgrywek, które są rdzeniem e-sportu. Dzisiaj, arena e-sportowa podzielona została na parę gatunków: walki, strategie czasu rzeczywistego, strzelanki pierwszoosobowe oraz gry na arenie bitewnej w trybie wieloosobowym (MOBA). Właśnie do tego ostatniego gatunku zaliczane jest League of Legends. Każdy e-sport posiada swoje własne funkcje i cechy oraz potrafi znacząco różnić się od innych. Formatów rozgrywek, lig i turniejów jest naprawdę dużo, a wszystko uzależnione jest od charakterystyki danej gry, dynamiki rozgrywki, sposobu określania zwycięzcy i innych czynników.

Bezpieczeństwo i Zasady Rozgrywki

obstawianie meczy League of Legends

Wiele osób w przeszłości odmówiło przyjęcia gier komputerowych jako sportu, nawet pod pojęciem “eSport”. Niektórzy do dzisiaj nadal odmawiają zaakceptowania tej rzeczywistości. Na szczęście, dla większości z nas jasne jest, że e-sport ma się dobrze oraz staje się coraz to bardziej popularny. Szczególnie w kontekście bukmacherskim, typowanie meczy LOL odbywa się o te same zasady, co w przypadku tradycyjnych rynków. Dzięki temu, że League of Legends to jedna z najbardziej popularnych gier e-sportowych na rynku, praktycznie każdy bukmacher oferował będzie możliwość obstawiania aktualnie trwających lig. Od strony technicznej, typowanie meczy LOL jest także bezpieczne. Jeśli planujesz obstawiać ten e-sport za pomocą legalnego, posiadającego licencję bukmachera, otrzymasz ten sam poziom bezpieczeństwa, co w przypadku tradycyjnych sportów. Bukmacherzy zagwarantują bezpieczeństwo nie tylko Twoich pieniędzy, ale także przekazywanych do serwerów firmy danych osobowych.

Wybór Odpowiedniego Bukmachera

Na korzyść dla League of Legends, obstawianie meczy LOL jest o wiele bardziej bezpieczną formą spędzania czasu niż obstawianie innych e-sportów. Dzięki mechanikom zawartym w grze niemożliwa jest monetyzacja i obstawianie za pomocą skinów, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo - ogranicza to powstawanie nielegalnych stron hazardowych. Jeśli myślisz nad wyborem odpowiedniego bukmachera, LoL obstawianie meczy oferowane jest praktycznie przez praktycznie wszystkie topowe, polskie serwisy. Najważniejszym aspektem będzie tutaj bezpieczeństwo. Przede wszystkim należy upewnić się, czy dany serwis działa legalnie oraz posiada stosowne licencje.

Twoim priorytetem powinno być sprawdzenie czy licencja danego bukmachera wydana została przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Jedynie w pełni licencjonowany serwis, odprowadzający swoje podatki w Polsce może zagwarantować 100% bezpieczeństwo Twoich środków. Typowanie meczy LOL potrafi być bardzo wciągającą i emocjonującą rozgrywką. Dlatego też podczas wybierania odpowiedniego bukmachera kierować należy się także stabilnością oraz płynnością działania danego serwisu. Nie ma nic gorszego niż utrata połączenia z usługą podczas obstawiania na żywo emocjonującej rozgrywki.

BUKMACHER NAJWAŻNIEJSZE REGULACJA ZAKŁADY LIVE AP MOBILNĄ CASH OUT OFERTA UCZ SIĘ WIĘCEJ
Betclic
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady LIVE
 • Statystyki
Yes
Yes
Yes
Cashback 200zł Sprawdź
Betclic Recenzja
Etoto
 • Wyniki
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki
Yes
Yes
No
100% do 200zł Sprawdź
Etoto Recenzja
*Obowiązują warunki I zasady, aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę bukmachera

Obstawianie meczy LOL wyróżnia się łatwością dotarcia do transmisji wydarzeń online. Dzięki rosnącej popularności, oglądanie meczy League of Legends możliwe jest za darmo, w oparciu o zewnętrzne platformy streamingowe. Dzięki temu LOL obstawianie meczy może być prowadzone z poziomu urządzenia mobilnego, co jest bardzo efektywnym sposobem prowadzenia rozgrywki. Dlatego też podczas wybierania odpowiedniego serwisu należy kierować się wysoką jakością oferty mobilnej. Dobry bukmacher posiadać będzie dobrze zoptymalizowane aplikacje mobilne na najbardziej popularne platformy.

Dzięki temu uzyskać będziesz mógł dostęp do dodatkowej funkcjonalności: szybkich wpłat i wypłat z serwisu, powiadomień push, dostępu do statystyk oraz czatu online. Część bukmacherów oferować będzie także atrakcyjne bonusy dedykowane dla urządzeń mobilnych. Niestety, promocje tego typu spotykane są częściej w zagranicznych serwisach - aby z nich skorzystać należy dobrze posługiwać się językiem angielskim - dzięki temu będziesz mógł zapoznać się z warunkami promocji, co z kolei pozwoli Ci na uniknięcie wielu nieprzyjemności.

*Obowiązują warunki I zasady, aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę bukmachera

Dostępne Rynki - Instrukcja Krok Po Kroku

Jeśli jesteś osobą, która miała w przeszłości styczność z obstawianiem jakichkolwiek wydarzeń sportowych, typowanie meczy LOL nie stanowić będzie dla Ciebie najmniejszego problemu. Po pierwsze, cały proces wygląda tak samo, jak np. podczas typowania piłki nożnej. Wystarczy odnaleźć interesującą Cię kategorie, a następnie ligę i spotkanie. Typowanie odbywa się poprzez naciśnięcie kursu interesującej Cię pozycji, co spowoduje dodanie go do betslip. Ostatnim etapem będzie wprowadzenie interesującej Cię stawki oraz zaakceptowanie zakładu.

To, co wyróżnia obstawianie meczy LOL na tle innych e-sportów to możliwość obstawiania wielu rynków. Zazwyczaj obstawianie tego typu zakładów ograniczone jest do standardowego 1x2, które pozwala Ci jedynie na wytypowanie wygranej drużyny. W przypadku League of Legends obstawić będziesz następujące rynki:

W zależności od spotkania dostępnych może być jeszcze więcej możliwości, co znacząco przyczyni się do urozmaicenia rozgrywki. Co więcej, dzięki dużej ilości dostępnych rynków, wyspecjalizowany i doświadczony typer e-sportów będzie mógł tworzyć zakłady wielokrotne, znacząco zwiększając swoje zyski. Ilość dostępnych lig naprawdę robi wrażenie:

Co więcej, League of Legends posiada ligi globalne, takie jak World Championship, MSI (Mid-Season Invitational), All-Star Event oraz Rift Rivals. Tak bogata oferta dostępnych lig wręcz gwarantuje, że zawsze będzie coś do obstawienia.

Etoto

Co sprawia, że Sportsbet jest jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce?

 • Przekaz na żywo
 • Aplikacja mobilna i tablet
 • Zakłady na żywo
 • User Experience
Ministerstwo finansow
Betclic

Jak wygląda Fortuna w porównaniu do innych polskich bukmacherów?

 • Przekaz na żywo
 • Aplikacja mobilna i tablet
 • Zakłady na żywo
 • User Experience
Ministerstwo finansow

Porady i Wskazówki – Jak Obstawiać Wydarzenia E-Sportowe

Rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem zakładów League of Legends jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić to wykonać kilka prostych kroków, a będziesz mógł zacząć. Na szczęście dla Ciebie, wszystkie te kroki zostaną wyjaśnione poniżej.

Ustal Swój Budżet Startowy

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, gdy zaczynasz obstawiać zakłady League of Legends to ustawienie sobie budżetu, którego będziesz używać. Jest to bardzo ważne, ponieważ jako początkujący typer chcesz mieć trochę pieniędzy, które poświęcisz możesz na przegranie zakładów. Początkowy budżet nie przyniesie Ci zazwyczaj zysków, dlatego warto potraktować go jako swojego rodzaju “opłatę” za lekcje poprawnego typowania. Dzięki uświadomieniu sobie, że inwestowane właśnie pieniądze możesz stracić, pomoże Ci to znacznie szybciej nauczyć się obstawiania meczy LOL.

Graj Za Darmo

Pamiętaj, ta opcja nie zawsze jest możliwa, ponieważ nie wszyscy bukmacherzy oferować będą możliwość obstawiania za darmo. Obstawianie za darmo pozwoli Ci zdobyć doświadczenie w podstawach typowania bez narażania się na straty finansowe. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że w tym przypadku cała Twoja uwaga poświęcona będzie nauce, a nie na wygrywaniu lub przegrywaniu pieniędzy.

Oglądaj Streamy

Kiedy posiadać będziesz podstawowe umiejętności dotyczące obstawiania e-sportów, warto jest poświęcić trochę czasu na oglądanie streamów na żywo, rozgrywek ligowych i nie tylko. Oglądanie rozgrywek pozwoli Ci na zapoznanie się z tym, co tak naprawdę obstawiasz. Co więcej, zaletą streamów na żywo jest możliwość uczestnictwa w czatach online oraz słuchania profesjonalnych komentatorów, co znacznie ułatwia cały proces.

Ostatecznie, warto jest zapoznać się z typowaną grą oraz jej mechanikami. Pozwoli Ci to na zrozumienie League of Legends od strony technicznej, jej mechanik oraz czynników, które warunkują zwycięstwo lub przegraną. Jeśli chcesz zmaksymalizować swoje szanse na wygraną, zdecydowanie powinieneś tego wypróbować.

Podsumowanie

Obstawianie meczy LOL to bardzo dobry sposób na nie tylko spędzanie wolnego czasu, ale także zarobienie dość dobrych pieniędzy. Arena e-sportu cały czas się rozwija, praktycznie gwarantując coraz to większą popularność w nadchodzących latach. Typowanie meczy LOL to bardzo przyszłościowe zajęcie, szczególnie jeśli jesteś osobą zainteresowaną zakładami bukmacherskimi. Obstawianie e-sportów nie jest trudne, a najważniejszym aspektem jak zawsze będzie wybór odpowiedniego bukmachera. Jeśli zainteresowany jesteś, który zagwarantuje Ci najlepsze warunki, koniecznie zapoznaj się z naszym rankingiem.

Nasz najlepszy wybór legalnego bukmacherów dla League of Legends

Betclic
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady LIVE
 • Statystyki
Ministerstwo Finansow
Etoto
 • Wyniki
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki
Ministerstwo Finansow