Skrill – Lider na rynku płatności elektronicznych

Co to jest Skrill? Posiadając ponad dwa miliony klientów na całym świecie, serwis ten szybko stał się jednym z liderów internetowych przekazów pieniężnych. Firma jest owocem lat doświadczenia i szeregu gruntownych zmian. Wcześniej firma znana była pod nazwą Moneybookers, a nowy wizerunek firmy sfinalizowany został w roku 2013.

Otwórz darmowy rachunek

Jako firma skupiająca się na oferowaniu usług finansowych, serwis ten posiada wszelkie wymagane pozwolenia i certyfikaty, wydawane przez organy zarządzające. Skrill jest wypełni legalną platformą, działającą na terenie całej Unii Europejskiej.

Dzięki tej firmie, możesz wygodnie wysyłać i odbierać pieniądze, dodawać karty i konta bankowe, płacić wygodnie w dowolnym miejscu, a wszystko to jedynie za pomocą adresu e-mail i hasła.

Skrill nadaje się do wielu czynności, ale dzięki swojej szybkości, wykorzystywany jest głównie w kasynach, zakładach bukmacherskich, giełdach papierów wartościowych oraz sklepach online – wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka szybkość i bezpieczeństwo transakcji, którą to Skrill oferuje. Niemniej jednak, ponieważ firma ta coraz to bardziej zyskuje na popularności, spodziewać możemy się bogatszej oferty skierowanej do większej grupy osób.

Czy za korzystanie ze Skrill muszę płacić?

Strona internetowa serwisu Skrill

Odpowiedź na to pytanie brzmi – to zależy. Serwis oferuje szybkie i bezpieczne przelewy pieniężne, a utworzenie podstawowego konta jest całkowicie bezpłatne, jak i również otrzymywanie pieniędzy. Niemniej jednak, chcąc korzystać z innych opcji, należy przygotować się na wynikające z tego tytułu opłaty.

Po pierwsze, w zależności od wybranego środka płatności, pobierana może być dodatkowa, zazwyczaj niewielka opłata. Jeśli chcesz natomiast wysłać pieniądze na inny portfel Skrill lub adres e-mail, pobierana jest opłata w wysokości 1.45% procenta przesyłanej kwoty. Jeśli interesują Cię jedynie darmowe wpłaty na konto, zwykły przelew bankowy będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli chodzi już o samo wypłacanie pieniędzy, pobierane są dość wysokie opłaty. Po pierwsze, jeśli pieniądze wypłacić chcesz do swojego konta bankowego, należy liczyć się z opłata wynoszącą 5,5 Euro. W przypadku Visa, jest to aż 7.5 procent kwoty całkowitej. Jeśli natomiast pieniądze wysłać chcesz za na inny portfel Skrill, kosztować Cię to będzie 1.45%, wraz z opłatą minimalną wynoszącą 2.14zł.

Jeśli jesteś osobą, która dokonuje płatności w wielu walutach, serwis ten pozwala na takie transakcje, ale nalicza opłatę w wysokości 3.99% za każde przewalutowanie. Na ogromne wyróżnienie zasługuje możliwość kupowania i sprzedaży kryptowaluty Bitcoin. Firma jest jednym z nielicznych serwisów finansowych, który posiada taką możliwość.

Top 3 bukmacherzy którzy używają Skrill

BUKMACHER NAJWAŻNIEJSZE REGULACJA ZAKŁADY
LIVE
AP
MOBILNĄ
CASH OUT OFERTA UCZ SIĘ WIĘCEJ
Fortuna
  • Zakłady Mobile
  • Zakłady Mobile
  • Zakłady Mobile
Ministerstwo Finansow
Yes
Yes
No
100% do 600zł Sprawdź
CZYTAJ WIĘCEJ
*Obowiązują warunki I zasady, więcej informacji na stronie operatora

Wpłacaj i wypłacaj pieniądze na swoje konto bukmacherskie

Znany ze swoich szybkich przelewów i w miarę rozsądnych opłat, serwis ten szybko stał się jedną z ulubionych metod na przesyłanie środków pieniężnych, bezpośrednio na konta bukmacherskie. Normalny czas zaksięgowania Twojej wpłaty za pomocą przelewu bankowego wynosi od 1 do dwóch dni roboczych, a podczas przelewania środków z portfela na konto bukmacherskie – parę chwil. Jak wpłacić pieniądze na Skrill? Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Skrill jest tak bardzo popularną platformą wśród osób korzystających z usług bukmacherskich, że wspiera ją praktycznie każdy szanujący się bukmacher na Polskim, jak i również Europejskim rynku. Jeśli chcesz wypłacić środki z serwisu, możesz to zrobić wręcz natychmiastowo, z dowolnego miejsca na świecie - za wypłatę nie pobierana jest żadna opłata. Niemniej jednak, należy się upewnić czy opłat z tego tytułu nie pobiera bukmacher, co na szczęście należy do stanowczej mniejszości.

Wyjątkowa oferta VIP dla wyjątkowo aktywnych klientów

Firma wychodzi na wprost oczekiwaniom swoich najlepszych klientów, oferując możliwość dołączenia do ekskluzywnego klubu, co wiąże się również z dodatkowymi, bardzo atrakcyjnymi korzyściami. Po pierwsze, otrzymasz priorytetową obsługę wpłat bankowych oraz wyższe limity do transakcji online i offline. Dodatkowo, otrzymasz 100 procentową gwarancję zwrotu pieniędzy przed oszustwem za pomocą tokenu zabezpieczającego Skrill. Będąc klientem VIP, otrzymasz również całodobowe wsparcie oraz niższe opłaty.

oferta bukmacherska - bonus gift
Fortuna
  • + 20zł FREE BET
  • Obrócić 3x
  • RECENZJA Fortuna tutaj.
do
30 dni
100% do 600zł BONUS POWITALNY OTRZYMAJ BONUS Fortuna

To jak duże zniżki otrzymasz uzależnione będzie przede wszystkim od tego, jak dużo wydajesz. Program VIP posiada bowiem 4 poziomy – Bronze, Silver, Gold i Diamond. Poziom Bronze otrzymasz, jeśli w danym kwartale zrealizujesz transakcje na kwotę przynajmniej 6000 Euro, Silver – 15000 Euro, Gold 45000 Euro i Diamond – 90000 Euro. Każdy poziom wiąże się z dodatkowymi, bardzo atrakcyjnymi udogodnieniami oraz niższymi stawkami na wszystkie usługi.

Wady i zalety korzystania z portfela elektronicznego Skrill: opinie

Największą zaletą tego serwisu jest prędkość przesyłania pieniędzy, która jest nieporównywalna z żadnym przelewem bankowym. Wypłata na konto bankowe jest bardzo prosta, a fakt, że dostęp do konta uzyskać możesz z dowolnego miejsca na ziemi, pozwala na o wiele większą kontrolę nad Twoimi środkami. Kolejną pozytywną stroną portfela Skrill jest jego popularność – część bukmacherów oferować będzie bowiem oferty specjalne i promocje (szczególnie dla nowych klientów) jeśli dokonasz depozytu za pośrednictwem tego serwisu.

Niestety, jak każda usługa finansowa, również i Skrill posiada swoje wady. Po pierwsze, są to dość duże opłaty, uzależnione od tego, w jaki sposób korzystasz z serwisu. Skrill to PayPal? Jest to możliwe, ale niestety jedynie przy wykorzystaniu firm zewnętrznych. Firma nie jest również aż tak popularna jak inne marki, co przyczyniać się może do zwiększonych opłat. Prawdopodobnie, wraz z rozwojem firmy, opłaty te ulegną zmniejszeniu.

Skrill akceptuje kryptowaluty, w tym Bitcoin

W niektórych regionach Skrill wydał możliwość deponowania, sprzedaży i zakupu Bitcoin oraz 40 innych kryptowalut. Usługa dostępna jest w wielu krajach, w tym w Europie. Jest to znaczący postęp w stosunku do innych portfeli elektronicznych, które nie tylko nie pozwalają na operowanie kryptowalutami, ale również zamrażają środki danej osoby, gdy odkryją taką działalność. Korzystając ze Skrill nie będziesz miał takiego problemu – wszystko odbywa się w pełni legalnie, ale liczyć się będziesz musiał z tym, że opłaty będą trochę większe.  

Skrill akceptuje kryptowaluty

Aplikacje mobilne na systemy Android i iOS

Gracze, którzy zawsze są w ruchu będą zachwyceni tym, jak dużą swobodę oferuje Skrill. Posiadając urządzenie z dostępem do Internetu, w łatwy sposób możesz pobrać oraz skonfigurować aplikację mobilną. Umożliwi Ci to łatwe przesyłanie pieniędzy na cały świat, sprawdzanie salda oraz zarządzania płatnościami – wszystko to bez znaczenia w jakim miejscu się znajdujesz.

Aplikacja działa bardzo dobrze oraz posiada przyjemny dla oka interfejs, a jej obsługa jest bardzo intuicyjna. Skrill dla iPhone pobrany może zostać z Apple Store, a jego odpowiednik na Android dostępny jest w Google Play Store. Aplikacje są całkowicie bezpłatne oraz działają z większością urządzeń. Aplikacje posiadają również bardzo dobre opinie – Skrill dołożył wszelkich starań do ich poprawnego działania.

Podsumowanie

Skrill jest bardzo dobrą alternatywą dla innych portfeli elektronicznych, a dzięki oferowaniu kryptowalut przewyższa możliwościami nie jedną konkurencyjną ofertę. Niestety, pomimo tego, że żyjemy w środowisku, które nieustannie zmienia się i ewoluuje, społeczeństwo nadal niechętnie spogląda na oferty portfeli elektronicznych, ignorując swobody i możliwości takiego rozwiązania. Firma ciągle się rozwija, oraz okazać się może że w przyszłości, wraz z postępem, rozrośnie się również i baza użytkowników, co pozytywnie wpłynie na cały ekosystem. Jedno jest pewne – jeśli szukasz dobrego portfela elektronicznego, szczególnie do wpłat na Twoje konto bukmacherskie – Skrill jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Inne recenzje metod płatności online