Recenzja portfela elektronicznego Neteller – Doskonały wybór dla graczy

Neteller to innowacyjna platforma transakcyjna pozwalająca na płacenie oraz wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy z dowolnego miejsca na ziemi. Serwis obsługuje ponad 23 miliony klientów, którzy posiadają otwarty rachunek w serwisie. Neteller jest popularny szczególnie wśród graczy, ponieważ jest to doskonały sposób na wpłaty i wypłaty pieniędzy z wielu platform bukmacherskich.

Otwórz darmowy rachunek

Neteller dostępny jest na rynku od ponad 5 lat, oraz specjalizuje się w oferowaniu szybkiego, bezpiecznego i prostego sposobu na transfer środków pieniężnych online. Codziennie, miliony osób na całym świecie z powodzeniem korzysta z usług tej firmy. Z portfela skorzystać możesz nie tylko online, ale również i offline oraz w milionach punktach sprzedaży, bankomatach i stronach internetowych.

Neteller dostępny jest w ponad 200 krajach, w 15 różnych językach a stworzenie nowego konta użytkownika jest bardzo prostym procesem. Wszystko odbywa się jedynie w dwóch krokach – darmowej rejestracji w serwisie i dodaniu środków przy pomocy różnych opcji wpłaty. Jak tylko pieniądze zostaną zdeponowane na koncie Neteller wszystko będzie gotowe i będziesz mógł w pełni korzystać z oferty serwisu.

Top bukmacherzy którzy używają Neteller

BUKMACHER NAJWAŻNIEJSZE REGULACJA ZAKŁADY
LIVE
AP
MOBILNĄ
CASH OUT OFERTA UCZ SIĘ WIĘCEJ
Betclic
 • Zakłady Mobile
 • Zakłady Mobile
 • Zakłady Mobile
Ministerstwo Finansow
Yes
Yes
No
100% do 200zł Sprawdź
CZYTAJ WIĘCEJ
*Obowiązują warunki I zasady, więcej informacji na stronie operatora

Oferta Neteller – dopasowana na każdą kieszeń i potrzeby

Neteller to nie tylko oferta portfela elektronicznego, ale również i szeroka gama kart przedpłaconych – plastikowych oraz wirtualnych. Korzystając z usług tego serwisu każda osoba znajdzie coś dla siebie.

Płatności online

Strona internetowa serwisu Neteller

Najważniejszym oraz głównym produktem Neteller jest portfel elektroniczny, który sprawia, że każda płatność, w każdej sytuacji jest prosta i bezpieczna. Posiadając otwarte konto w serwisie Neteller będziesz mógł wydawać pieniądze w tysiącach witryn na całym świecie – od renomowanych sklepów internetowych, po profesjonalnych bukmacherów sportowych. Neteller nie sprawdza Twojej zdolności kredytowej oraz gwarantuje bezpieczeństwo i poufność Twoich danych.

Aplikacja mobilna Neteller – bezpieczeństwo i łatwość użytkowania

Posiadając konto w Neteller otrzymasz również możliwość dostępu do aplikacji mobilnych, co w znaczącym stopniu ułatwi Ci zarządzanie Twoimi środkami. Aplikacje mobilne polecane są w szczególności osobom, które ciągle są w ruchu oraz potrzebują mieć stały dostęp do swojego konta. Dzięki szybkim transferem oraz dostępowi z dowolnego miejsca na świecie, aplikacje mobilne są również świetnym rozwiązaniem dla graczy. Dzięki niej, Twoje środki zostaną szybko i bezpiecznie zdeponowane na Twoim koncie bukmacherskim w dowolnym serwisie obsługującym Neteller.

Aplikacja mobilna Neteller dostępna jest praktycznie na każde urządzenie posiadające system operacyjny iOS lub Android. Można je łatwo pobrać, a do zalogowania się posłużą Ci te same dane, co w przypadku tradycyjnej witryny Neteller.

phone with ribbon
Betclic
 • Wszystkie kursie
 • Wszystkie sporty dostępne
 • Zakłady Live
 • Wszystkie płatności
 • Przekaz na żywo
 • Specjalne oferty
DOSTĘPNE NA:
iOSAndroidWindows Phone
100% do 200zł ODBIERZ W
Betclic

Neteller – opłaty za korzystanie z usług serwisu

Neteller oferuje bardzo korzystne opcje przelewów, które posiadają nieduże opłaty. Jeśli depozytów dokonywać będziesz za pomocą tradycyjnego przekazu bankowego, Neteller nie pobierze od Ciebie żadnej opłaty. Niestety, jest to jedyna darmowa opcja. Jeśli wpłaty będziemy chcieli dokonać za pośrednictwem innych metod, trzeba liczyć się z opłatą wynoszącą od 0.5 procenta kwoty całkowitej, do 7.5 procent, w zależności od wybranej metody.

Na wyróżnienie w tym przypadku zasługuje ogromny wybór dostępnych metod, dzięki czemu praktycznie każda osoba znajdzie coś dla siebie. Serwis wspiera możliwość deponowania środków przy pomocy konkurencyjnych portfeli elektronicznych (Skrill, Trustly, PayPal i inne), kart kredytowych, a nawet kryptowalut.

Opłaty
 • W przypadku wypłat z serwisu, pieniądze będziesz mógł wypłacić za pomocą przelewu bankowego. W przypadku przelewu na konto bankowe, pobierana jest opłata w wysokości 7.5 Euro.
 • Dodatkowo, należy się liczyć z opłatami za wymianę walut, która wynosi 3.99%, opłatę za zgubioną kartę – 8 GBP, oraz opłatę roczną za kartę, w wysokości 6 GBP. W przypadku płatności realizowanych online, restauracjach oraz sklepach nie pobierana jest żadna opłata.

Neteller VIP – wyjątkowa oferta dla wyjątkowych ludzi

Neteller posiada również ofertę specjalną, przygotowaną z myślą o osobach, które wydają dużo oraz często. Firma oferuje 5 poziomów członkostwa, z zależności od tego, ile pieniędzy wydasz w danym roku kalendarzowym. Poziom Bronze dostępny jest od 10 000 USD, Silver od 50 000 USD, Gold od 100 000 USD, Platinum od 500 000 USD oraz Diamond – od 2 000 000 USD.

Każdy z poziomów posiada dodatkowe atuty i udogodnienia, zwiększające się wraz z Twoim statusem. Dzięki temu otrzymać możesz dodatkowe punkty lojalnościowe, które pozwalają Ci na otrzymanie dodatkowych nagród, umożliwiają zmniejszenie opłat za wymianę walut, wypłaty z bankomatu, wysyłanie pieniędzy oraz posiadają inne, bardzo atrakcyjne udogodnienia.

Neteller – preferowany przez większość bukmacherów

Jeśli jesteś osobą, która korzysta z usług bukmacherów lub poszukuje dobrego rozwiązania, które pozwoli Ci na lepsze zarządzanie Twoimi środkami – Neteller okazać się może strzałem w dziesiątkę. Zdecydowana większość bukmacherów wspiera tą platformę oraz oferować będzie również specjalne promocje i bonusy (szczególnie jeśli jesteś nowym klientem danego serwisu).

Neteller stał się swojego rodzaju wyznacznikiem tego, jak wyglądać powinien dobry portfel elektroniczny, a każde szanujący się bukmacher wspierać będzie tę metodę.

Zgodność platformy Neteller z innymi platformami online

Neteller-innymi-platformami

Pewnie zastanawiasz się czy Neteller współpracuje z innymi platformami oraz wspiera płatności z tego serwisu. Jeśli korzystasz z Skrill, Trustly lub Paysafecard będziesz zadowolony – Neteller wspiera praktycznie wszystkie najbardziej popularne metody.

W przypadku PayPal natomiast, płatności realizowane mogą być jedynie za pomocą pośrednika, głównie dlatego, że ludzie nadużywają unikalnych systemów wpłat i wypłat tego serwisu, powodując problemy w poprawnym jego działaniu. Niewykluczone jest że sytuacja ta zmieni się w przyszłości, co jednak uzależnione jest od wielu czynników zewnętrznych, na które Neteller nie posiada wpływu.

Podczas gdy Neteller obsługuje i wspiera wiele platform zewnętrznych, musisz się również liczyć z dodatkowymi opłatami wynikającymi z tego tytułu. To samo tyczyć się może również bukmacherów i wszelkiego rodzaju kasyn. Zawsze przed wpłatą i wypłatą warto jest sprawdzić tabelę opłat zawartą na stronie Neteller.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania na temat kompatybilności i działania Neteller, warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta lub skorzystać z działu najczęściej zadawanych pytań. Obsługa serwisu chętnie Ci pomoże, a w przypadku posiadania statusu VIP – otrzymasz nawet indywidualnego opiekuna, który dostępny dla Ciebie będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Neteller – płać za pomocą Bitcoin i innych kryptowalut!

Neteller jako jeden z nielicznych serwisów finansowych, aktywnie wspiera i promuje płatności i zakup kryptowalut, w tym Bitcoin. Dzięki serwisowi Neteller nie tylko będziesz mógł kupować i sprzedawać kryptowaluty, ale również je deponować. W zależności od tego, jak potoczy się rozwój tego nowego systemu płatności, w przyszłości spodziewać możesz się rozwoju na arenie kryptowalut i lepszego ich wspierania.

Podsumowanie

Neteller jest świetnym rozwiązaniem dla każdej osoby poszukującej nie tylko portfela elektronicznego, ale również chcącej w łatwy i bezpieczny sposób kontrolować swoje finanse. Dzięki swojej popularności, firma ta przypadnie do gustu najbardziej wymagającym graczom. Za pomocą Neteller szybko i bezpiecznie dokonasz depozytu na swoje konto bukmacherskie, a możliwość tą wspiera praktycznie każdy szanujący się bukmacher.

Neteller jest bezpiecznym, łatwym i przyjaznym użytkownikowi sposobem na płatności online. Bogata oferta, ogromne możliwości i niskie opłaty sprawiają, że Neteller stał się jednym z najczęściej wybieranych portfeli elektronicznych na świecie. Jedno jest pewne – korzystając z oferty Neteller nie będziesz zawiedziony.

Inne recenzje metod płatności online