Paysafecard – najbardziej uniwersalny system e-płatności dla zakładów sportowych

Paysafecard jest to firma posiadająca w swojej ofercie kupony przedpłacone, które mogą zostać zakupione i wykorzystane do płatności w Internecie. Założona w roku 2000, z czasem rozrosła się do światowego giganta, jakim jest dziś. Pomimo ogromnej konkurencji i innych, bardzo popularnych metod płatności, Paysafecard jest nadal jedną z najbardziej preferowanych marek, jeśli chodzi o dokonywanie zakupów przez Internet lub wpłacanie środków na konta zakładów bukmacherskich.

Głównym produktem oferowanym przez firmę jest przedpłacona karta elektroniczna, tak zwany voucher. Wybierając i zasilając daną kartę, sprzedawca generuje 16-cyfrowy numer PIN, który to posłuży Ci do każdej płatności online. Jeśli tylko dany sklep lub serwis akceptuje Paysafecard, podczas finalizowania transakcji lub dokonywania depozytu pojawi się taka informacja. W takim przypadku wystarczy jedynie podać 16-cyfrowy kod i gotowe – płatność zostanie zrealizowana w mgnieniu oka.

Paysafecard to łatwo dostępne płatności dla wszystkich, którzy ich potrzebują. Firma oferuje nie tylko przedpłacone vouchery, ale również i serwis Internetowy My Paysafecard, przedpłaconą kartę debetową MasterCard i aplikacje na urządzenia mobilne. Ogromny sukces, jaki osiągnęła ta firma to wynik stale rosnącej liczby partnerów, oraz nieprzerwanej rozbudowany infrastruktury dystrybucyjnej, która pokrywa już 46 krajów na całym świecie. Paysafecard jako jedna z wiodących firm płatności elektronicznych na świecie, dokłada wszelkich starań, aby oferowany serwis i jakość produktów stał na najwyższym poziomie.

Paysafecard - jakie kwoty są dostępne?

Strona internetowa serwisu Paysafecard

Korzystając z usług Paysafecard, swój voucher zasilić będziesz mógł kwotą 20, 30, 50, 100 lub 300zł. Voucher otrzymać możesz na wiele sposób – odwiedzając dowolny punkt sprzedaży lub nabywając go online, za pośrednictwem wielu pośredników. Na dzień dzisiejszy, vouchery Paysafecard akceptowane są w ponad 46 krajach, a usługi oferowane są w wielu lokalnych walutach i uzależnione od regionu, w którym się znajdujesz.

Korzystając z usług Paysafecard, swój voucher zasilić będziesz mógł kwotą 20, 30, 50, 100 lub 300zł. Voucher otrzymać możesz na wiele sposób – odwiedzając dowolny punkt sprzedaży lub nabywając go online, za pośrednictwem wielu pośredników. Na dzień dzisiejszy, vouchery Paysafecard akceptowane są w ponad 46 krajach, a usługi oferowane są w wielu lokalnych walutach i uzależnione od regionu, w którym się znajdujesz.

Top bukmacherzy którzy używają Paysafecard

BUKMACHER NAJWAŻNIEJSZE REGULACJA ZAKŁADY
LIVE
AP
MOBILNĄ
CASH OUT OFERTA UCZ SIĘ WIĘCEJ
Betclic
 • Zakłady Mobile
 • Zakłady Mobile
 • Zakłady Mobile
Ministerstwo Finansow
Yes
Yes
No
100% do 200zł Sprawdź
CZYTAJ WIĘCEJ
*Obowiązują warunki I zasady, więcej informacji na stronie operatora

Opłaty związane z korzystaniem z Paysafecard

Dokonywanie jakichkolwiek płatności z wykorzystaniem Paysafecard jest całkowicie bezpłatne. Niemniej jednak, jeśli chcesz korzystać z innych usług, firma pobierać będzie następujące opłaty:

Opłaty
 • Opłatę operacyjną, od 13 miesiąca użytkowania karty w wysokości 10 zł
 • Opłatę za przeliczenie waluty, w przypadku płatności dokonywanych w innej walucie niż tej, w której dokonano przedpłaty.
 • Opłatę operacyjną w 20 zł, jeśli dany użytkownik nie zrealizował żadnej transakcji przez ostatnie 12 miesięcy.

Pamiętać należy, że obowiązują również limity dzienne w stosunku do tego, ile pieniędzy można wpłacić i wypłacić danego dnia. W przypadku Paysafecard, maksymalna dzienna kwota transakcji wynosi 1000 zł. Dzienny limit wpłat i wypłat na kartę Paysafecard MasterCard wynosi 8000 zł, w tym maksymalnie 2000 zł w bankomacie. Ogóle limity na miesiąc i rok wynoszą odpowiednio 20000 i 200000 zł.

Bezpieczeństwo Paysafecard – czy warto zaufać?

Zdecydowanie tak! Paysafecard zaufało już setki tysięcy ludzi na całym świecie, a firma posiada nienaganną reputację - bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem firmy. Niemniej jednak, aby być w pełni bezpiecznym, należy zastosować się do następujących zasad:

Bezpieczeństwo Paysafecard
 • Wprowadzaj swój PIN jedynie w autoryzowanych i certyfikowanych sklepach internetowych i zakładach bukmacherskich
 • Nie podawaj swoich PIN-ów we wiadomościach e-mail oraz przez telefon
 • W razie jakichkolwiek podejrzanych aktywności na swoim koncie Paysafecard, firma zaleca natychmiastową blokadę środków, poprzez kontakt z biurem obsługi klienta

Realizacja płatności za pośrednictwem Paysafecard odbywa się w całości online i jest bardzo bezpieczna, ze względu na to, że użytkownicy nie płacą gotówką oraz nie muszą podawać żadnych danych osobowych, danych konta bankowego oraz danych karty kredytowej. Jedynym zagrożeniem podczas korzystania z Paysafecard jest utrata PIN-u lub jego wyciek. Jeśli tak się stanie, możesz zablokować swoje konto i skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Paysafecard ostrzegać Cię będzie przez próbami oszustwa, wirusami i trojanami. Paysafecard nie może być również wykorzystana jako środek płatniczy w urzędach, kancelariach adwokackich i firmach windykacyjnych. Nie należy również wierzyć nagraniom instruktażowym, (szczególnie tych z YouTube) które oferują możliwość kopiowania i tworzenia nowych PIN-ów. Taki rodzaj zabiegu jest nie możliwy od strony technicznej oraz jest jedynie próbą wyłudzenia Twoich danych. Pamiętaj – Paysafecard nie da się zhakować.

oferta bukmacherska - bonus gift
Betclic
 • + 20zł FREE BET
 • Obrócić 3x
 • RECENZJA Betclic tutaj.
do
30 dni
100% do 200zł BONUS POWITALNY OTRZYMAJ BONUS Betclic

W przypadku, gdy zgubisz kartę, należy jak najszybciej skontaktować się z biurem obsługi klienta oraz zgłosić taką sytuację. Dzięki temu unikniesz wielu nieprzyjemności, w przypadku, gdy ktoś będzie chciał wykraść Ci środki. Po zgłoszeniu zguby nastąpi blokada środków. Pamiętaj – blokada jest permanentna - po blokadzie pieniędzy nie będzie możliwe ich wykorzystanie. Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, musisz skontaktować się ponownie z biurem obsługi klienta i złożyć wniosek o zwrot posiadanych środków - jest to jedyna możliwość.

Paysafecard posiada szeroko wdrożoną politykę bezpieczeństwa, która w całości reguluje zakres przechowywania i udostępniania Twoich danych osobowych. Przechodząc również regularne audyty przeprowadzane przez firmy zewnętrzne, Paysafecard to gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych. Jedno jest pewne, korzystając z usług tego serwisu jesteś w 100 procentach bezpieczny. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź też chciałbyś dowiedzieć się więcej, wszelkie informacje zawarte są na stronie internetowej serwisu oraz telefoniczne, za pośrednictwem biura obsługi klienta.

My Paysafecard – coś więcej niż tylko voucher przedpłacony

My Paysafecard to osobiste konto internetowe, które pozwala Ci na 100 procentową kontrolę i zarządzanie posiadanymi PIN-ami. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest możliwość dokonywania płatności, bez podawania PIN.

Aby móc skorzystać z tego systemu, należy dokonać darmowej rejestracji swojego konta użytkownika. Następnie, po potwierdzeniu wszelkich danych wystarczy jedynie wprowadzić posiadane PIN-y i gotowe. Od tego momentu realizacja płatności przebiegać będzie prosto i bezpiecznie, za pośrednictwem nazwy użytkownika i hasła.

Korzystanie z My Paysafecard jest bardzo dobrym rozwiązaniem, głównie za sprawą dodatkowej warstwy bezpieczeństwa, którą oferuje. Dodatkowo, posiadając otwarte konto My Paysafecard, będziesz mógł otrzymać kartę debetową MasterCard, co jeszcze poszerzy Twoje możliwości.

Na dzień dzisiejszy, karty Paysafecard zakupić można na terenie całego kraju, za pośrednictwem następujących pośredników:

Paysafecard pośredników
 • 1 Minute
 • Fresh Market
 • Inmedio
 • Kolporter
 • Pepco
 • Poczta Polska
 • Polo Market
 • Real
 • Ruch
 • Żabka
 • ABC
 • Auchan
 • Carrefour Express
 • Delikatesy Centrum – Lubień
 • Dino
 • Dobrypunkt

Paysafecard Mastercard – bardzo użyteczna karta debetowa

Karta debetowa MasterCard - Paysafecard

Przedpłacone PIN-y to nie jedyny produkt oferowany przez firmę Paysafecard. Posiada ona również możliwość otrzymania karty debetowej, dzięki której będziesz mógł dokonywać płatności gdziekolwiek jesteś, online jak i offline.

Aby otrzymać przedpłacona kartę debetową wystarczy jedynie posiadać aktywne konto My Paysafecard. Po zalogowaniu się, należy dokonać zamówienia bezpłatnej karty, którą otrzymasz na adres podany podczas rejestracji. Następnie należy ją aktywować i gotowe – od teraz wykorzystać będziesz ją mógł do płatności w ponad 35 milionach punktów.

Aplikacja mobilna Paysafecard – świetny pomysł na zarządzanie Twoimi funduszami

Posiadając konto My Paysafecard otrzymasz możliwość pobrania aplikacji mobilnej, która pozwoli Ci na jeszcze lepsze zarządzanie swoimi płatnościami. Dzięki niej, będziesz mógł się szybciej zarejestrować, zalogować za pomocą odcisku palca, oraz płacić z dowolnego miejsca na ziemi.

Aplikacje mobilna dostępna jest praktycznie na każde urządzenie z dostępem do Internetu, oraz posiadające system operacyjny iOS lub Android.

Karty przedpłacone Paysafecard a zakłady bukmacherskie

Jednym z atutów Paysafecard jest możliwość wpłaty posiadanych funduszy do praktycznie dowolnego legalny bukmacher działającego na danym rynku. To czy dany bukmacher akceptuje Paysafecard dowiesz się w zakładce płatności.

O ile sama firma Paysafecard nie nagradza Cię żadnymi bonusami podczas korzystania z jej kart, to bukmacher już prawdopodobnie tak (szczególnie jeśli jesteś nowym użytkownikiem serwisu). Bukmacherzy posiadają bowiem często ofertę promocyjną, przypisaną do danych płatności. Dlatego też, na przykład płacąc kartą Paysafecard otrzymać możesz dodatkowe bonusy lub korzystne kursy, niedostępne dla innych metod płatności.

Na dzień dzisiejszy, jedynym wspieranym serwisem zlokalizowanym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jest firma „Totolotek”. Niemniej jednak, możliwe jest również skorzystanie z innych, w tym zagranicznych firm. Wszelkie informacje na ten temat zawarte będą na stronie internetowej bukmachera oraz w serwisie Internetowym Paysafecard.

Podsumowanie

Paysafecard okazać się może świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o dokonywanie płatności i przelewanie środków na swoje konto u danego bukmachera. Dzięki niższym kwotom, ciężej jest popełnić błąd, a w przypadku, gdy tak się stanie – nie będzie on aż tak dotkliwy.

Przede wszystkim, Paysafecard wyróżnia się wysokim standardem bezpieczeństwa, a Twoje dane nigdy nie opuszczają serwisu z którego dokonujesz transakcji. Z usług firmy codziennie korzysta tysiące osób, a firma cały czas służy pomocą przed, podczas i po zakupie Paysafecard i innych usług. Produkty Paysafecard spełniają wszelkie wymogi prawne, a wszelkie informacje na temat usług sformułowane są prostym językiem, zrozumiałym dla każdej osoby – bez ukrytych kosztów, bez naciągania klientów.

Jak każda platforma tego typu, również i Paysafecard posiada swoje wady. W tym przypadku są to głównie opłaty, które mogą być wysokie, szczególnie za kartę debetową. Niemniej jednak, takie wady są wręcz nieistotne, biorąc pod uwagę jak dużo udogodnień i zalet posiada Paysafecard.

Inne recenzje metod płatności online