Cashback - czyli zwrot wydanych na zakład pieniędzy

Cashback to swego rodzaju raj dla obstawiających zakłady sportowe. W zależności od rodzaju, Cashback oferować może całkowity, bądź też częściowy zwrot wydanych pieniędzy, w przypadku gdy zakład okaże się przegrany. Porównując cashback do innych, oferowanych przez bukmacherów ofert, z łatwością dojdziesz do wniosku, że jest to praktycznie jedno z najlepszych rozwiązań, szczególnie dla nowych graczy dopiero co rozpoczynających swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Pamiętaj, nie każda oferta Cashback będzie taka sama, a część oferowanych tego typu promocji okazać się może bezużyteczna, szczególnie po głębszym zapoznaniu się z umową i zasadami korzystania z danej oferty. Aby ułatwić Ci zrozumienie tych pojęć, przygotowaliśmy poradnik, który wyszczególnia oraz dzieli dostępne promocje na wygodne do zrozumienia kategorie.

Promocje tego typu skierowane mogą być nie tylko do nowych klientów, dopiero co rozpoczynających swoją przygodę z hazardem, ale również do lojalnych klientów danego serwisu. Dzięki temu można z łatwością zminimalizować jakiekolwiek straty, zazwyczaj jeśli dany dzień “zakwalifikowany” zostanie jako pechowy (przeważnie, kiedy dany klient osiągnie 10-30% strat). Promocje tego typu są świetnym rozwiązaniem ponieważ nie ma gracza na świecie, któremu nie powinęła się noga. Prędzej czy później przegrasz. W takim przypadku, warto mieć Asa w rękawie, jakim jest Cashback.

Rodzaje ofert Cashback - która jest najlepsza?

Jak wszystko w życiu, również i odpowiedź na to pytanie jest jest taka prosta. Oferty Cashback zostały skonstruowane w taki sposób, aby każda z nich posiadała coś atrakcyjnego, oraz specyficzne dla swojego typu wady. To, która z nich okaże się najlepsza dla Ciebie, uzależnione będzie od Twoich oczekiwań, stylu gry i możliwości finansowych.

BOOKIE BONUSY WAŻNOŚĆ WARUNKI POBIERZ BONUS
Fortuna
do600zł do30 dni
 • Dodatkowy bonus 400zł
 • Minimalnym kursie 1.25
 • Minimum 3 spotkaniami
Odbierz w
Fortuna

pełna recenzja
Betclic
do200zł do30 dni
 • Alternatywny bonus
 • Obrócić 4x
 • Minimalny kurs 2,00
Odbierz w
Betclic

pełna recenzja
Etoto
do200zł do30 dni
 • Oferty przedmeczowej
 • Turnover x3
 • Złóż depozyt w wysokości 50zł
Odbierz w
Etoto

pełna recenzja
*Obowiązują warunki I zasady, więcej informacji na stronie operatora

„Bore Draw” czyli remis 0:0

„Bore Draw” jest jednym z najbardziej popularnych ofert Cashback, która dotyczy równocześnie większości zakładów bukmacherskich. Polega ona na zwrocie wysokości całego zakładu, gdy podczas danego spotkania nie padnie żadna bramka, a Ty obstawiasz na zwycięstwo danej drużyny. Zakład typu „Bore Draw” zastosowanie ma głównie podczas spotkań z wysokim prawdopodobieństwem wyniku zakończonego remisem. Ponadto, musisz pamiętać, że zwrot wydanych pieniędzy otrzymasz wyłącznie, gdy spotkanie zakończy się wynikiem 0:0, a Ty obstawiałeś/łaś wygraną którejkolwiek drużyny.

Potwierdzenie założeń sprzed rozgrywki

Taki typ zakładu jest dość specyficzny i polega na zwrocie całości zakładu w przypadku gdy spełniony zostanie określony warunek, a zakład obejmował go jeszcze przed rozpoczęciem danego spotkania. Na przykład, możesz otrzymać zwrot całości zakładu, jeśli drużna, którą obstawiałeś dostanie czerwoną kartkę, dyskwalifikującą jednego z zawodników, lub nastąpiła poważna kontuzja, która ma wpływ na dalszy tok rozgrywki.

Ubezpieczenie zakładu

Ten typ zakładu Cashback polega na „ubezpieczeniu” obstawianego spotkania, na wypadek określonych sytuacji. Na przykład, taki zakład może obejmować zwrot pieniędzy, w przypadku gdy drużna, którą obstawiałeś strzeli gola jako pierwsza, ale nie wygra spotkania. Inna, często spotykana forma ubezpieczenia Cashback ma miejsce, kiedy Twój faworyt prowadzi na przykład do 70 minuty spotkania, a później przegrywa. Wtedy również otrzymasz zwrot całości zakładu.

Zakłady skierowane do określonych sportów

Istnieją również specjalne oferty Cashback, skierowane do określonych sportów, na przykład wyścigów konnych. Część bukmacherów może oferować zwrot wydanych pieniędzy, w przypadku gdy koń, którego obstawiłeś odmawia ścigania się bądź ukończy wyścig jako drugi. Istnieć może wiele zakładów tego typu, a ograniczeniem okazać się może tylko wyobraźnia danego bukmachera.

Cashback poprzez pośredników

Dla osób bardziej zaawansowanych oraz mających ochotę na założenie paru nowych kont istnieje również inne, bardziej sprytne rozwiązanie, które praktycznie gwarantuje Ci zwrot wydanych pieniędzy. Cała sztuczka polega na założeniu nowego konta w danym serwisie, za pośrednictwem pośredniczących stron, które otrzymają pieniądze za „polecenie”, dzieląc się następnie otrzymanymi funduszami.

Ta metoda jest trudniejsza do wykonania, ponieważ musisz mieć pewność, że rejestrujesz się u danego bukmachera poprzez „polecenie” z danej strony, które ma najczęściej formę linku. Kolejnym warunkiem będzie również dokonanie depozytu, co odblokuje i wypłaci daną nagrodę. Jak w każdej tego typu metodzie, również i tu należy zapoznać się z warunkami danej promocji. W tym przypadku należy spełnić warunki strony „pośrednika”, jak i danego bukmachera.

Portfele elektroniczne

Cashback można otrzymać również poprzez dokonywanie wpłat i wypłat za pośrednictwem danych portfeli elektronicznych, co pośrednio działa na tej samej zasadzie, jak Cashback oferowany bez bukmachera. W takim przypadku, portfele elektroniczne takie jak Skrill, Neteller lub ecoPayz posiadać mogą specjalne oferty promocyjne, dzięki którym otrzymasz zwrot części wydanych pieniędzy, lub nawet darmowe fundusze przy rejestracji nowego konta. Takie środki można przelać na konto bukmacherskie, co w efekcie będzie miało ten sam wynik – zwrot pieniędzy i dalszą grę.

Cashback - oferta lojalnościowa

Niektórzy bukmacherzy posiadają również specjalne systemy lojalnościowe i kluby VIP, dzięki czemu uzyskać można dostęp do naprawdę atrakcyjnych ofert i bardzo dobrego Cashback. Niemniej jednak, aby tak się stało należy być zazwyczaj bardzo aktywnym klientem, generującym duży obrót. Jeśli należysz do tego rodzaju osób, a Twój bukmacher nie posiada takiej oferty, koniecznie poszukaj nowego!

Cashback – na co zwracać szczególną uwagę?

postać z kreskówki

Przede wszystkim, zakłady bukmacherskie oferujące Cashback są niesamowicie dokładnie, a warunki – ściśle określone. Warto jest się z nimi dokładnie zapoznać, ponieważ jeśli tylko coś będzie nie tak, praktycznie pewnym jest, że zwrot pieniędzy nie zostanie Ci przyznany.

Należy również zwrócić uwagę na minima danych zakładów, ponieważ często okazać się może, iż aby zakwalifikować się do danej promocji, należy obstawić zakład za jakąś minimalną kwotę. Co więcej, część bukmacherów posiadać będzie ograniczoną maksymalną kwotę jaka może zostać zwrócona. Okazać się może, gdy postawisz bardzo wysoki zakład, otrzymasz jedynie jego część, ponieważ osiągniesz górny limit przewidziany w danej promocji.

Należy również zwracać uwagę na to, czy Cashback jaki otrzymujesz to prawdziwe środki, które przeznaczone mogą być na dowolny zakład w danym serwisie, bądź są jedynie „kuponem”, który wykorzystać można na ściśle określone spotkania.

Nasz najlepszy wybór bukmacherów

BOOKIE BONUSY WAŻNOŚĆ WARUNKI POBIERZ BONUS
Fortuna
do600zł do30 dni
 • Dodatkowy bonus 400zł
 • Minimalnym kursie 1.25
 • Minimum 3 spotkaniami
Odbierz w
Fortuna

pełna recenzja
Betclic
do200zł do30 dni
 • Alternatywny bonus
 • Obrócić 4x
 • Minimalny kurs 2,00
Odbierz w
Betclic

pełna recenzja
*Obowiązują warunki I zasady, więcej informacji na stronie operatora