Najskuteczniejsze systemy bukmacherskie dostępne na Polskim rynku

Posiadanie systemu podczas zawierania zakładów to matematyczne prawdopodobieństwo oraz wycena Twoich szans na wygraną. Problem tkwi w tym, iż prawa matematyki i fizyki (podczas danego spotkania) nie zawsze idą w parze. Gdybyś tylko posiadał nielimitowaną ilość pieniędzy, nigdy nie stanowiłoby to żadnego problemu. Niestety, rzeczywistość jest inna, i każdy w mniejszym lub większym stopniu odczuwa smak zarówno wygranych, jak i przegranych. Sztuką jest maksymalizować te pierwsze, ograniczając równocześnie przegrane.

Każdy gracz posiada swoją strategię lub system, według którego obstawia. Czasami okazać się może, iż nieświadomie możemy utrudniać sobie drogę, nie zapoznając się z innymi strategiami. Prawdopodobne jest, iż odkryjesz i dopasujesz do swoich potrzeb jedną z poniżej opisanych strategii, która przynieść Ci może większe szanse na wygraną. Pamiętaj, nawet najlepsze wskazówki dotyczące zakładów bukmacherskich należy traktować i podchodzić do nich ostrożnie – w końcu chodzi o Twoje pieniądze.

Najprościej mówiąc, systemy bukmacherskie polegają na normalizowaniu kryteriów, posiadania określonych reguł i zachowań, których należy bezwzględnie przestrzegać. Ważne jest również wybrać odpowiedni system oraz go przetestować. Jeśli system jest dobry – przewidywania będą się sprawdzać.

Przeglądaj według kategorii

O AUTORZE

Patrycja Czaja Ulubiony sport: piłka nożna

Wierzę, że połączenie doświadczenia, pasji oraz zdobywanie coraz to większej wiedzy może znacząco przyczynić się do zwiększenia szans na wygraną.

Najskuteczniejsze systemy bukmacherskie: Wyścigi konne

Wyścigi konne to dobry sposób na rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem, ponieważ nie posiadają aż tylu „ruchomych części”, będąc równocześnie łatwiejszymi do zarządzania. Jeśli chodzi o tą dziedzinę sportu, posiadamy trzy systemy, które mogą poprawić Twoje rezultaty.

BUKMACHER NAJWAŻNIEJSZE REGULACJA ZAKŁADY LIVE AP MOBILNĄ CASH OUT OFERTA UCZ SIĘ WIĘCEJ
Betclic
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady LIVE
 • Statystyki
Yes
Yes
Yes
Cashback 200zł Sprawdź
Betclic Recenzja
Etoto
 • Wyniki
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki
Yes
Yes
No
100% do 200zł Sprawdź
Etoto Recenzja
*Obowiązują warunki I zasady, aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę bukmachera

Strategia Each Way (E/W) - Dobre rozwiązanie dla osób początkujących

Zakład Each Way jest bardzo dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla osób początkujących. Polega ona na obstawieniu zwycięskiego konia oraz dodatkowo – jednego z punktowanych przez bukmachera pozycji. Przykładowo, obstawiając 100 zł na konia w oparciu o Each Way wygrasz podwójnie, gdy koń zdobędzie pierwsze miejsce oraz wtedy, gdy koń zdobędzie jedną z punktowanych pozycji (W takim przypadku 50 zł dzielone jest na dwa zakłady)

System Bukmacherski Beaten Favourites

Drugą, najczęstszą strategią wykorzystywaną podczas zawierania zakładów, jest tak zwana „Beaten Favourites”. Przez wielu uważana jako jedna z najlepszych metod na obstawianie zakładów, przez lata coraz to więcej zyskuje na popularności. Na czym ona polega?

Nadmiernie wygrywający koń posiada tendencje do przegrywania kolejnych wyścigów. Kiedy tak się stanie, zazwyczaj ma to miejsce w seriach, powodując gorsze pozycjonowanie w rangach. Taki spadek zaufania posiada również odbicie wśród bukmacherów, drastycznie zwiększając kursy na danego „zawodnika”. Całość strategii polega na obstawianiu tego samego konia, w nadziei na ponowną wygraną. Jeśli się tak stanie, dzięki bardzo wysokim kursom pieniądze, jakie wygrasz bez problemu pokryją wszelkie straty, generując dodatkowo całkiem dobry zysk.

Etoto

Co sprawia, że Sportsbet jest jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce?

 • Przekaz na żywo
 • Aplikacja mobilna i tablet
 • Zakłady na żywo
 • User Experience
Ministerstwo Finansow
Betclic

Jak wygląda Fortuna w porównaniu do innych polskich bukmacherów?

 • Przekaz na żywo
 • Aplikacja mobilna i tablet
 • Zakłady na żywo
 • User Experience
Ministerstwo Finansow

Pewne systemy bukmacherskie piłki nożnej

piłka nożna jest popularnych sportów do stawiania zakładów

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, piłka nożna jest z pewnością jednym z najbardziej popularnych sportów do stawiania zakładów. Regularnie przyciąga ona mnóstwo graczy, ale statystycznie większość z nich przegrywa. Jaki jest tego powód? Pewnie się domyślasz.

Większość z nich nie posiada żadnych strategii, planu działania. Gracze obstawiają według osobistych przeczuć lub nawet całkowicie losowo, licząc na przypadkową wygraną. Takie podejście praktycznie gwarantuje porażkę na dłuższą metę, ponieważ bukmacherzy zawsze posiadają przewagę dzięki marży dodawanej do każdego rynku.

Jeśli szukasz dobrych systemów bukmacherskich, które drastycznie zwiększą Twoje szanse na wygrane w tej dziedzinie sportu – dobrze trafiłeś. Jedno jest pewne – jeśli chcesz zostać zwycięzcą, musisz posiadać plan działania i być sprytnym.

Takie podejście stwarza doskonałą okazję do wygrania, bez ponoszenia dużego ryzyka – na tym polega cały system. Pamiętaj, aby strategia zadziałała, konieczne jest wybranie takich gier, które nie są rozgrywane w tym samym czasie, a pomiędzy każdym meczem jest przynajmniej półtorej godziny przerwy. Jak tylko znajdziesz odpowiednia ilość spotkań, zacznij obstawiać.

Następnie, wykorzystując giełdę zakładów, obstaw również zakład przeciwny do tego, jaki posiadasz. Kiedy dana sekcja przegra, musisz dalej obstawiać. Tym razem, będziesz obstawiał przeciwko sekcji, za którą otrzymałeś zwrot. Pamiętaj, powinieneś to robić do momentu, w którym otrzymasz dwa przegrane spotkania.

Aby system zadziałał, musisz wziąć pod uwagę parę czynników. Na początek sprawdź warunki danej promocji. Zazwyczaj obowiązywać będą minimalne kursy oraz minimalna liczba sekcji, która będzie kwalifikować Cię do promocji. Pamiętaj również o tym, iż bukmacher pobierać będzie również prowizję od każdego zakładu, co wpłynąć może na Twój zysk. Niemniej jednak, jeśli poprawnie wykonasz wszystkie kroki, możesz zyskać nawet do 20% na Twoich zakładach.

Prosty i skuteczny system bukmacherski – „Matched Betting”

Zakłady typu Matched Betting są prawdopodobnie jednym z najprostszych systemów bukmacherskich. Wszystko, czego potrzebujesz to oferty darmowego zakładu, co posiada praktycznie każdy bukmacher – zazwyczaj najbardziej opłacalne są oferty dla nowych graczy i te ograniczone czasowo. Jest to najważniejszy aspekt całej strategii – znajdź darmową ofertę, którą możesz wykorzystać w oparciu o tą strategię, obstawiając bez jakiegokolwiek ryzyka.

Pamiętaj, zazwyczaj przechodzić będziesz przez kilka faz. Na przykład, powiedzmy, że dany bukmacher zaoferował Ci darmowy zakład za 100 zł. W takim przypadku:

Krok1

Na początku powinieneś skupić się na obstawieniu takiego zakładu, który kwalifikował będzie Cię do danej promocji. W tym samym czasie należy również obstawić zakład przeciwny do tego darmowego. Jeśli po otrzymaniu wyników będziesz na minus – nie martw się, ponieważ nadal masz to 100 zł z darmowego zakładu.

oferta zakładu
Krok2

Czas na wykorzystanie pieniędzy z darmowego zakładu. Podobnie do kroku 1, powinieneś obstawić w dwie strony. Celem jest „wyciągnięcie” 80 procent darmowego zakładu. Jeśli wszystko dobrze przekalkulować, Twoja inwestycja wynosić będzie 200 zł podczas pierwszego kroku, a strata około 20 zł, głównie ze względu na różnice w kursach. Dzięki temu, że grałeś w oparciu o darmowy zakład, Twoim celem jest osiągnąć 160 zł zysku.

Jak pewnie zauważyłeś, Matched Betting może być bardzo dobrym sposobem na zarobienie pieniędzy, a okazji do zarobienia – mnóstwo. Pamiętaj – największym ryzykiem tej strategii jest brak zrozumienia warunków danej promocji, przeczytaj je uważnie!

medal for number 1
Betclic

100% do 200zł Odbierz w
Betclic
 • Zakłady live
 • Aplikacja mobilną
 • Zakłady Mobile
 • Statystyki
Ministerstwo Finansow

Zwiększone Kursy – Wykorzystaj tę ofertę!

Kolejnym typem promocji, które prawdopodobnie już widziałeś w przeszłości to zwroty wydanych pieniędzy. Dobrym przykładem takiej promocji może być oferta zwrotu pieniędzy, w przypadku, gdy dane spotkanie zakończy się wynikiem 0:0. Twoim celem w tej strategii będzie znalezienie takiej oferty, która umożliwi Ci otrzymanie zwrotu wydanych pieniędzy, gdy wynik będzie inny niż 0:0.

Aby skorzystać z tej strategii należy na samym początku postawić taki zakład, który umożliwi Ci skorzystanie z danej promocji. Następnie należy postawić kolejny zakład na to samo spotkanie, ale w tym przypadku obstawiając wynik 0:0. Twoim celem jest znalezienie odpowiednio niskich kursów, które prowadzić będą do otrzymania szansy na wygraną. Co więcej, poza wymienionymi dwoma zakładami, powinieneś również postawić trzeci, z jedną zasadniczą różnicą – ten zakład ma na celu zagwarantowanie, że w przypadku, gdy żaden z powyższych dwóch zakładów nie wejdzie, dzięki trzeciemu – wyjdziesz na zero.

Zwroty wydanych pieniędzy na Zakłady Piłki Nożnej, czy warto?

Jedną z najbardziej popularnych promocji wśród wszystkich bukmacherów jest oferta zwiększonych kursów na dane spotkania. Polega ona na wykorzystaniu oferty zwiększonych kursów, które dotyczyć mogą nie tylko samego wyniku, ale również pierwszego strzelca lub cokolwiek innego. Zazwyczaj, oferty tego typu dostępne będą na najbardziej popularnych wydarzeniach sportowych, dlatego obserwuj je dokładnie!

Co tak naprawdę dają Ci zwiększone kursy? Przede wszystkim przewagę, ale możesz również pójść krok dalej i wygrać nieważne co się stanie. System ten polega na wykorzystaniu możliwości obstawiania przeciwnego wyniku spotkania lub znalezienie innego bukmachera i obstawiania wyniku przeciwnego. Gwarantuje Ci to wygraną bez względu na wynik spotkania.

Podsumowanie

Posiadanie dobrych strategii i systemów jest bardzo ważne, jeśli Twoim celem jest regularne wygrywanie pieniędzy, a nie tylko obstawianie dla rozrywki. Dobry, sprawdzony i co najważniejsze – działający system jest czymś, co odróżnia profesjonalnych graczy od amatorów.

Pamiętaj, każda witryna, którą odwiedzasz zaprojektowana jest w taki sposób, aby zwiększyć szansę na wygranie danego bukmachera, a nie Twoje. Bukmacher posiada nad Tobą przewagę, dlatego musisz być sprytny i zawsze o jeden krok do przodu. Tylko to jest w stanie stworzyć Ci możliwości i pozwoli na taką manipulację promocjami, stwarzając szanse na wygrane. Systemy wymagają również cierpliwości i wielu prób i błędów – nie zrażaj się, Twoje wysiłki prędzej czy później zostaną nagrodzone.

Wybór najlepszych bukmacherów

Betclic
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady LIVE
 • Statystyki
Ministerstwo Finansow
Etoto
 • Wyniki
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki
Ministerstwo Finansow