Recenzja PayPal Polska – Światowego lidera płatności Internetowych

PayPal nie trzeba przedstawiać nikomu. Praktycznie nie ma na świecie osoby, która korzystała z Internetu i nie spotkała się z tym pośrednikiem płatności. Założony w roku 1998 przez Elona Muska, od lat stanowi wyznacznik tego, czym płatności internetowe być powinny. Niegdyś firma kojarzona jedynie z marką eBay, dzisiaj z PayPal korzysta praktycznie każda osoba dokonująca płatności online.

Dlaczego warto jest korzystać z PayPal - opinie

Strona internetowa serwisu Paypal

Z PayPal możesz wysyłać, odbierać i wydawać pieniądze gdziekolwiek jesteś. Czy ten serwis jest bezpieczny? Stanowczo tak! Płatność PayPal jest bezpieczną alternatywą dla tradycyjnej bankowości, ponieważ do wykonania transakcji nie jest potrzebne podawanie żadnych danych osobowych. Twoje dane są zaszyfrowane oraz nie są w pełni ujawniane sprzedawcy (lub osobie, której wysyłasz pieniądze). Dodatkowo, usługodawca ten posiada również bardzo popularny program ochrony kupujących, który gwarantuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

PayPal jest serwisem mobilnym i globalnym, dostępnym z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu, za pomocą jednego konta możesz kupować w milionach sklepów na całym świecie, wysyłać i odbierać pieniądze od każdej osoby, w tym do bukmacherów.

Firma ta jest również całkowicie bezpłatna. Tyczy się to nie tylko założenia konta, ale również i wszelkich płatności wspieranych przez PayPal.

Top bukmacherzy którzy używają PayPal

BUKMACHER NAJWAŻNIEJSZE REGULACJA ZAKŁADY
LIVE
AP
MOBILNĄ
CASH OUT OFERTA UCZ SIĘ WIĘCEJ
Betclic
  • Zakłady Mobile
  • Zakłady Mobile
  • Zakłady Mobile
Ministerstwo Finansow
Yes
Yes
No
100% do 200zł Sprawdź
CZYTAJ WIĘCEJ
*Obowiązują warunki I zasady, więcej informacji na stronie operatora

Płatności Online – zero ograniczeń dla Ciebie i Twoich pieniędzy

PayPal to nie tylko możliwość skorzystania z osobistego konta, ale również i szereg innych, bardzo atrakcyjnych możliwości. Serwis pozwala bowiem również na przeliczanie walut, może zostać zintegrowany do wielu platform oraz posiada bardzo użyteczne aplikacje na urządzenia mobilne.

Dzięki atrakcyjnej ofercie płatności online, za pośrednictwem PayPal płacić możesz łatwo i bezpiecznie, w milionach sklepów online. Z PayPal nie potrzebować będziesz kodów, PIN-ów oraz długich numerów kart kredytowych. Wszystko odbywać się będzie za pośrednictwem adresu e-mail i hasła. Na dzień dzisiejszy PayPal akceptuje ponad 25 walut oraz działa na 200 rynkach. Dzięki temu, Ty i Twoje pieniądze będą prawdziwie wolne, bez jakichkolwiek ograniczeń.

Jak wpłacić pieniądze na PayPal? Dzięki możliwości zintegrowania posiadanej karty debetowej lub kredytowej, z PayPal płacić możesz jak tylko chcesz. W odróżnieniu od innych serwisów, firma ta nie wymaga deponowania jakichkolwiek funduszy. Wystarczy, że raz wprowadzisz dane karty a podczas każdej płatności pieniądze zostaną pobrane bezpośrednio w Twojego banku. Od tego momentu, za każdym razem podczas dokonywania płatności, wprowadzić będziesz musiał jedynie adres e-mail i hasło.

Wysyłaj pieniądze, gdzie chcesz i kiedy chcesz – aplikacja mobilna PayPal

Dzięki aplikacji mobilnej PayPal, całkowicie zmienisz zdanie na temat płatności online. Aby wysłać pieniądze, jedyne czego potrzebujesz to adres e-mail odbiorcy. Jak wypłacić pieniądze z PayPal? Wystarczy, że go podasz, wpiszesz kwotę, a zostanie ona wysłana w mgnieniu oka – za pośrednictwem jednej z 25 dostępnych walut. Nie ważne jak często korzystasz z PayPal – zawsze staraj się zainstalować odpowiednią aplikację. Oferuje ona bowiem dużą ilość korzyści, niedostępną dla tradycyjnego serwisu przeglądarkowego. Aplikacja mobilna dostępna jest na wszystkie urządzenia z systemem operacyjnym iOS i Android.

phone with ribbon
Betclic
  • Wszystkie kursie
  • Wszystkie sporty dostępne
  • Zakłady Live
  • Wszystkie płatności
  • Przekaz na żywo
  • Specjalne oferty
DOSTĘPNE NA:
iOSAndroidWindows Phone
100% do 200zł ODBIERZ W
Betclic

Pamiętaj – z oferty mobilnej będziesz skorzystać mógł również, gdy nie posiadasz zainstalowanej aplikacji mobilnej. Żyjąc w czasach, w których technologia ewoluuje z minuty na minutę, doprowadziło to do tego, że z płatności PayPal skorzystać możesz z dowolnego urządzenia. Wystarczy, że skorzystasz z mobilnej przeglądarki, a PayPal automatycznie to wykryje, dostosowując witrynę do możliwości Twojego urządzenia.

Ilu bukmacherów korzysta z PayPal?

Serwis ten to prawdziwy gigant w świecie płatności online, który posiada ponad 200 milionów aktywnych i zarejestrowanych użytkowników. Ile osób korzysta z bukmacherów i obstawia mecze? Trudno powiedzieć, ale na pewno więcej niż w innych serwisach oferujących płatności online. Jedno jest pewne – nawet mały, dopiero co powstały bukmacher nie może sobie pozwolić na brak wspierania możliwości deponowania funduszy za pomocą tego serwisu. Tak naprawdę byłoby to ogromną niespodzianką, gdyby nagle kasyna i zakłady bukmacherskie przestały oferować możliwość korzystania z tego serwisu.

Jednym z głównych powodów, dla których tak wiele osób korzysta z bukmacherów to wysoki poziom bezpieczeństwa. Zakłady bukmacherskie są zazwyczaj bardzo zaangażowane w wszelkie działania zapobiegające praniu pieniędzy, dlatego bardzo ochoczo korzystają z usług serwisu, który posiada nienaganną reputację. PayPal znany jest z wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych swoich klientów – wszelkie depozyty z konta osobistego nie zawierają żadnych poufnych danych, ale dzięki temu, że każda osoba posiada potwierdzone dane, cały proces jest bezpieczny również dla bukmachera.

Bonusy i PayPal opinie: wpłaty na konta bukmacherskie

Podczas dokonywania wpłaty za pośrednictwem wyszczególnionego sposobu wiele bukmacherów oferować będzie atrakcyjne bonusy, a dzięki swojej wysokiej popularności, promocje skierowane do PayPal są bardzo łatwe do uchwycenia. To jakie bonusy dostaniesz uzależnione jest od danego bukmachera. Może to być niewielka premia pieniężna, darmowy zakład, a nawet lepsze kursy. Sytuacja ma się inaczej, jeśli wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną dla nowych graczy. W takim przypadku należy spodziewać się większych bonusów, premii i promocji – wybór jest ogromny.

Opłaty PayPal: przejrzyste, rzetelne i bez niespodzianek

Paypal aplikacje mobilna

Jak płacić z PayPal? Po pierwsze, otworzenie konta oraz płacenie z tym serwisem nic Cię nie kosztuje. Opłatę poniesiesz jedynie, gdy płacił będziesz walutą, która wymaga przewalutowania na inną. Na przykład, dokonując depozytu na konto bukmacherskie w euro, płacąc z konta w złotówkach.

Jeśli jesteś osobą, która coś sprzedaje, opłaty w PayPal naliczane będą jedynie od pozytywnie zakończonych transakcji, w których doszło do otrzymania płatności. Dodatkowo, serwis ten posiada dynamiczny system zarządzania opłatami, przez co im więcej sprzedajesz, tym mniej płacisz. Przykładowo, dla osoby, która wydaje miesięczne do 5000 złotych, opłata za transakcję krajową wynosić będzie 2,9% plus 0.80 zł. W przypadku, gdy posiadasz większy obrót, opłata maleje, aż do 1,9%.

Pamiętaj – przedstawione opłaty dotyczą jedynie PayPal. W dalszym ciągu bukmacher lub bank pobierać może od Ciebie dodatkowe opłaty, uzależnione od lokalnego prawa. Należy również mieć na względzie kwoty minimalne i maksymalne podczas dokonywania depozytu. Prawdopodobnie (szczególnie w przypadku zakładów bukmacherskich i kasyn) będą takowe istniały.

PayPal: warto zaufać? Czy jest on bezpieczny?

Zdecydowanie tak! Jednym z najważniejszych i najbardziej rozwiniętych aspektów całej platformy jest wysoki poziom bezpieczeństwa oraz pełna ochrona kupujących, jak i również sprzedających. PayPal w każdym momencie chroni Ciebie i Twoje transakcje.

Po pierwsze za każdym razem, gdy korzystasz z systemu, nie ujawniasz numeru swojej karty kredytowej oraz rachunku bankowego. Jednym co potrzebujesz to adres e-mail i hasło. Serwis monitoruje wszelkie transakcje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu system ten jest w stanie wyłapać wszelkie nadużycia finansowe oraz próby wyłudzeń danych osobowych.

Z PayPal możesz spać spokojnie. Każda transakcja szyfrowana jest w czasie rzeczywistym. Pamiętaj – serwis nigdy nie poprosi Cię o podanie Twoich danych osobistych, takich jak adres e-mail i hasło do konta. Staraj się zachować bezpieczeństwo oraz sprawdzaj adresy przeglądarkowe, minimalizując tym samym ryzyko kradzieży danych.

Najwyższy standard zabezpieczeń tyczy się nie tylko naszego Polskiego rynku, ale każdego z ponad 200 krajów. Dzięki temu nie ważne, gdzie się znajdujesz – zawsze będziesz bezpieczny i w pełni chroniony.

Kryptowaluty vs PayPal – Czy mogę korzystać z Bitcoin?

Niestety, serwis ten i kryptowaluty nie idą w parze. W rzeczywistości, platforma ta w żaden sposób nie wspiera Bitcoin. Dlatego też korzystając z tego serwisu nie będziesz mógł kupować i sprzedawać ulubionych kryptowalut.

Niestety, firma nie ogranicza się jedynie do braku wsparcia dla kryptowalut, ale również nie pozwala na wykonywanie jakichkolwiek działań, które mają związek z kryptowalutami. Według regulaminu, działania związane z wymianą kryptowalut są niezgodne z zasadami użytkowania i grozić mogą zamknięciem konta.

Fakt faktem, istnieje wiele zarejestrowanych wpadek, w których użytkownicy serwisu popełnili błąd, sprzedając kryptowalutę, jednocześnie żądając płatności na portfel elektroniczny PayPal. W takim przypadku wszelkie środki zostały zamrożone lub usunięte. Pamiętaj – zawsze czytaj regulaminy usług, szczególnie jeśli chodzi o Twoje pieniądze.

Podsumowanie

PayPal jest jednym z najlepszych serwisów oferujących usługi z zakresu szybkich płatności online. Posiadając miliony aktywnych użytkowników na całym świecie, serwis ten to gwarancja bezpieczeństwa i szybkości podczas przesyłania Twoich pieniędzy.

postać z kreskówki

Jednym z powodów, dla których ludzie używają e-portfeli w ogóle, jest szybkość, jaką zapewniają im te usługi. Standardowy przelew może trwać od 3 do pięciu dni roboczych. Przy pomocy tego serwisu, Twoje środki wysłane zostaną i dotrą na miejsce w ułamku sekundy. Nawet w przypadku, gdy nastąpi opóźnienie, serwis tego nadal będzie szybszy niż jakakolwiek inna konwencjonalna metoda.

Jak każdy serwis tego typu, również i PayPal posiada swoje negatywne strony. Największą z nich jest to, że serwis ten „lubi” blokować konta bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Na szczęście taki problem jest głównie domeną mieszkańców Stanów Zjednoczonych, ponieważ oferowane tam zakłady bukmacherskie i kasyna są nielegalne.

Nawet sumując wszelkie wady tego serwisu, są one niczym w porównaniu do tego, jak wiele może zaoferować Ci ten serwis. Jeśli wierzyć danym statystycznym, mówi się, że blisko 80 procent wszystkich osób posiadających portfel elektroniczny, posiada go właśnie w tym serwisie.

Korzystając z serwisu masz gwarancję, że otrzymujesz to co najlepsze. Nawet pomimo tak ogromnego zasięgu firma nadal się rozwija, co jest praktycznie gwarancją na dalsze doskonalenie oferowanych usług.

Inne recenzje metod płatności online