Recenzja Fortuna Aplikacja na Telefon

Zakładów bukmacherskich Fortuna nie trzeba praktycznie przedstawiać żadnej osobie, która miała kiedykolwiek styczność z tego typu usługami. Posiadając ponad 600 punktów oraz 1000 pracowników, firma specjalizuje się nie tylko w oferowaniu stacjonarnych usług bukmacherskich, ale również poprzez Internet, bezpośrednio na nasze urządzenia mobilne.

Pokaż więcej

Usługi oferowane przez Fortuna są na profesjonalnym, światowym poziomie. Firma od 2014 roku notowana jest na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, posiada wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie, działając w Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech. Jeśli interesuje cię przede wszystkim oferta mobilna danego serwisu, ta recenzja jest dla ciebie. Zapoznaj się ze szczegółami oferty już dziś!

Pokaż mniej
phone with ribbon
fortuna
 • Wszystkie kursie
 • Wszystkie sporty dostępne
 • Zakłady Live
 • Wszystkie płatności
 • Przekaz na żywo
 • Specjalne oferty
DOSTĘPNE NA:
iOSAndroidWindows Phone
100% do 2000zł ODBIERZ W
fortuna

Fortuna mobile - mobilna wersja serwisu internetowego

fortuna strony internetowej mobilne

Fortuna mobile posiada przede wszystkim bardzo płynnie działającą wersję mobilną serwisu. Strona internetowa jest prosta, bez zbędnych dodatków. Dzięki temu strona załaduje się na Twoim urządzeniu naprawdę szybko, a zawarte informacje przedstawione są czarno na białym.

Fortuna mobile oferuje dostęp do wielu usług serwisu, takich jak: sporty, zakłady live, kalendarza, wirtualnych sportów, naszego konta i wiadomości. Wykorzystując aplikację mobilną, obstawiać będziesz mógł całość oferty zawartej na tradycyjnej stronie Internetowej. Sytuacja ma się podobnie, jeśli zainteresowany jesteś ofertą zakładów live.

Mobilna wersja serwisu jest bardzo łatwa w obsłudze, niemniej jednak należy dostosować swoje oczekiwania do jakości Twojego urządzenia mobilnego. Nowoczesne telefony, szczególnie flagowe, będą działać ze stroną bardzo dobrze, płynnie i bez zacięć. Posiadając stare urządzenie, narażasz się na resetowanie strony, ze względu na przepełnienie pamięci podręcznej Twojego urządzenia.

Fortuna aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android – instrukcja krok po kroku

Firma Fortuna posiada dedykowaną aplikację mobilną na telefony z systemem operacyjnym Android. Aplikacja działa bardzo dobrze, płynnie i bez problemów. Niestety, proces instalowania nie należy do najłatwiejszych.

Aby zainstalować Fortuna app na swoim urządzeniu z systemem Android należy upewnić się, iż posiadasz wersję 2xX lub wyższą swojego systemu operacyjnego. Dodatkowo Fortuna mobile zaleca przynajmniej wersję 4.1 i minimum 1GB pamięci RAM. Należy również upewnić się, czy Twój telefon akceptuje możliwość instalacji oprogramowania z zewnętrznych źródeł. Opcję tą odblokować możesz w menu ustawień Twojego telefonu (w zakładce bezpieczeństwo). Jeśli spełniasz powyższe wymagania, należy udać się do serwisu Fortuny oraz pobrać Fortuna app prosto z witryny. Następnie należy odszukać pobrany plik i ręcznie go zainstalować.

Fortuna aplikacja mobilna nie jest dostępna, ani wspierana poprzez serwis Google Play ze względu na to, iż Google zabrania umieszczania aplikacji związanych z hazardem. Jeśli natomiast chcesz zalogować się do aplikacji mobilnej, wykorzystać możesz te same dane logowania, co w tradycyjnej witrynie internetowej. Wykorzystując aplikację mobilną będziesz mógł również utworzyć nowe konto użytkownika.

fortuna
 • Wszystkie sporty dostępne
 • Przekaz na żywo
 • Specjalne oferty
 • Zakłady Live
Betclic
 • Wszystkie sporty dostępne
 • Transmisji na żywo
 • Powiadomień "push"
 • Dostępu do Cashout

Na wyróżnienie zasługuje oferta usług, która nie różni się zbytnio od tej oferowanej w przeglądarce. Możesz bowiem obstawiać spotkania, sporty w czasie rzeczywistym, sprawdzić nadchodzące spotkania oraz wiele więcej – wszystko to z poziomu Twojej aplikacji.

Posiadając Fortuna aplikacja mobilna otrzymasz również dostęp do transmisji live (pamiętać należy, aby nasze urządzenie posiadało przynajmniej system operacyjny Android 4.0). Dodatkowo, oferta transmisji live może różnić się w zależności od danego urządzenia, formatu video oraz jakości połączenia. Na uwadze należy mieć fakt, iż transmisje te dostępne są jedynie dla użytkowników posiadających konto w serwisie.

Fortuna app dla urządzeń z systemem mobilnym iOS – instrukcja krok po kroku

Bukmacher posiada również aplikację na urządzenia z systemem iOS. Na szczęście, dla użytkowników tej platformy, całość procesu została uproszczona oraz nie jest on aż tak skomplikowany, jak w przypadku osób korzystających z systemu Android. Aplikacja działa bardzo dobrze (w przypadku nowszych modeli urządzeń), posiada tą samą bogatą ofertę usług, oraz okazać się może świetnym rozwiązaniem, dla osób które są cały czas w ruchu.

Fortuna app na iOS pobrana może zostać bezpośrednio z App Store. Niemniej jednak, należy upewnić się, iż posiadasz włączone usługi lokalizacyjne, ze względu na to, iż zgodnie z ustawami hazardowymi niektórych państw (na przykład Stany Zjednoczone Ameryki), używanie aplikacji hazardowych jest zabronione.

Do poprawnego działania Fortuna app na systemie iOS wymagane jest oprogramowanie przynajmniej w wersji 6.0. W przypadku starszych urządzeń nasza aplikacja może działać wolniej, potrzebować dużej ilości czasu do uruchomienia lub powodować tak zwane „crashe” naszego urządzenia – ze względu na ograniczenie procesora i ilości dostępnej pamięci RAM.

Fortuna aplikacja na telefon dla urządzeń z systemem mobilnym Windows Phone

Fortuna, wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich klientów, przygotowała również ofertę aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem operacyjnym Windows Phone. Sama aplikacja oferuje tą samą, bogatą ofertę usług, pozwalając na obstawianie wielu rodzajów sportów, śledzenia przyszłych spotkań oraz korzystania z oferty live. Niestety, w odróżnieniu od urządzeń z system Android i iOS, w Fortuna aplikacja na telefon nie będziesz mieć możliwości skorzystania z oferty transmisji na żywo.

Aby móc zainstalować aplikacje na system Windows Phone, należy upewnić się, iż posiadasz przynajmniej wersję 8 lub wyższą swojego oprogramowania. Serwis obsługiwany może być w przeglądarce Internet Explorer. Wykorzystując inne przeglądarki, należy mieć na uwadze, iż część funkcji może nie działać prawidłowo.

Oferta promocyjna i bonusy dla urządzeń mobilnych z systemem iOS, Android i Windows Phone

Każdy nowy użytkownik serwisu posiada możliwość otrzymania bonusu „Pierwszy zakład bez ryzyka 100 zł” do wykorzystania również w aplikacji mobilnej. Aby otrzymać bonus, wystarczy jedynie utworzyć konto, zaznaczyć chęć otrzymania oferty promocyjnej i dokonać pierwszego depozytu. Wykorzystując ten bonus oraz zawierając dowolny zakład do 100zł, firma zwróci Ci wydane pieniądze, jeśli przegrasz. Dodatkowo otrzymać możesz bonus do 400zł. Jedyne co należy zrobić to wykonać przelew w terminie 10 dni od daty rejestracji konta. Następnie w ciągu 60 dni zagrać musisz za czterokrotną wysokość pierwszej wpłaty (obowiązują jedynie kupony z minimum trzema spotkaniami i minimalnym kursem 1.90). Spełniając powyższe wymogi, otrzymasz bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 400 zł.

Korzystając z Fortuna aplikacja na telefon, otrzymać możesz również procentowy bonus, zależny od Twojego wkładu. Bonus ten zakupić możemy za punkty FKP w e-shopie serwisu, lub otrzymać jako propozycję od serwisu Fortuna (zazwyczaj za pośrednictwem e-mail). Warto pamiętać, iż bonus ten wykorzystać będziesz mógł niezależnie od tego czy skorzystałeś z oferty powitalnej serwisu, czy też nie.

Jeśli jesteś użytkownikiem Fortuna app, skorzystać możesz też z bonusów kursowych. Aby móc je zdobyć, należy przystąpić do Fortuna Klub Plus i zacząć zbierać punkty klubowe. Posiadając ich odpowiednią ilość możesz przeznaczyć je na zwiększenie kursu danych spotkań. Na przykład, jeśli na kuponie znajduje się 10 i więcej spotkań, możesz zwiększyć swoją wygraną o 10 procent. W przypadku 15 spotkań – 15 procent. Cena wykupienia oferty promocyjnej wynosi zaledwie 10 punktów klubowych (otrzymamy 1 punkt klubowy za każde 2 zł).

Płatności w Fortuna aplikacja mobilna

Korzystając z aplikacji mobilnej skorzystać będziesz mógł z tej samej oferty płatności dostępnej dla użytkowników tradycyjnego serwisu:

 • Karty płatnicze
 • Doładowanie BLIK
 • Doładowanie w dowolnym punkcie (gotówka)
 • Przelew bankowy poprzez PayU lub tpay.com

Firma nie pobiera z tego tytułu dodatkowych opłat, a przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej, wypłata środków odbywa się znacznie szybciej – dosłownie w parę kliknięć!

Podsumowanie – opinie na temat serwisu Fortuna

Zakłady bukmacherskie Fortuna Sp. z o.o. jest najdłużej działającą i jedną z największych firm na Polskim rynku. Serwis ten posiada wszelkie licencje, wydane na podstawie decyzji ministerstwa finansów, a fortuna aplikacje mobilne stoją na naprawdę wysokim poziomie. Posiadając ponad 600 lokalizacji i 1000 pracowników, firma ta jest jednym z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Działając jako międzynarodowa firma, Fortuna od lat oferuje usługi w najwyższym, światowym standardzie. Ponadto firma jest aktywnie związana ze sportem oraz zaangażowana w różnorodne inicjatywy (firma wspiera również lokalne kluby).

ZAKOŃCZENIE

fortunaZweryfikowane

Strona mobilna, jak i aplikacje działają płynnie i godne są polecenia każdej osobie. Firma Fortuna i jej oferta przystępna jest dla każdego.

100% do 2000zł Odbierz w fortuna

Fortuna zakłady bukmacherskie to również pionier w swojej branży. Firma jako pierwsza w Polsce udostępniła swoim klientom usługę wirtualnych sportów. Od tamtego czasu firma aktywnie działa również w sektorze aplikacji mobilnych. Owocem pracy tego bukmachera są aplikacje dostępne na wszystkie najbardziej popularne platformy – Android, iOS i Windows Phone. Na wyróżnienie zasługuje również oferta transmisji na żywo, która okazać się może szczególnie atrakcyjna dla osób, które są cały czas w ruchu.

Niemniej jednak żadna platforma nie jest idealna, co również tyczy się serwisu Fortuna. Po pierwsze oferta aplikacji jest dość skomplikowana, szczególnie jeśli chodzi o ich instalację w systemie Android. Dodatkowo, aplikacje ograniczone są terytorialnie, ze względu na panujące przepisy. Na szczęście serwis posiada bardzo dobrą i profesjonalną obsługę klienta, która jest w stanie pomóc nam w każdej sytuacji związanej z serwisem. Dla części klientów największym minusem są również niskie kursy i 12 procentowy podatek, który to jest wynikiem ustawy hazardowej, do której dostosować musiała się Fortuna. >Na wyróżnienie zasługuje oferta serwisu, która stoi naprawdę na wysokim poziomie i jest różnorodna – praktycznie każda osoba zainteresowana tego typu usługami znajdzie tu coś dla siebie.

Jeśli szukasz dobrego bukmachera, posiadającego wszelkie wymagane licencje, zorientowanego na polski rynek, a równocześnie nieuznającego kompromisów, jeśli chodzi o jakość oferowanych usług – Zakłady bukmacherskie Fortuna są dla Ciebie. Nie ważne czy jesteśmy osobą początkującą, dopiero co rozpoczynającą swoją przygodę z hazardem, czy też prawdziwym weteranem tego typu usług.

Inne recenzje aplikacji bukmacherskich

BOOKIE OS Ocena PRZEKAZ
NA ŻYWO
FUNKCJONALNOŚĆ POBIERZ APLIKACJĘ
Betclic
iOS
Android
Win
4.5
No
 • Selekcji pre-match i na żywo
 • Promocji mobilnych
 • Zakłady Live
Odwiedź oficjalną stronę
recenzja eksperta
*Obowiązują warunki I zasady, więcej informacji na stronie operatora