Pzbuk recenzja: Oferta oficjalnego bukmachera pucharu polski

Wybór odpowiedniego bukmachera zdecydowanie jest jednym z najważniejszych decyzji dla każdego gracza. Dzisiejszy rynek zdominowany został przez “dużych graczy”, którzy zdecydowanie posiadają przewagę nad innymi serwisami.

Pokaż więcej

Nie należy jednak wyłącznie koncentrować się na takich ofertach, na co dobrym przykładem jest Pzbuk zakłady bukmacherskie. Bukmacher ten, pomimo będąc jeszcze niszowym, jest w stanie zaoferować atrakcyjną i konkurencyjną ofertę. Szukasz bukmachera, ale nie wiesz, gdzie zacząć? Przedstawiamy ofertę Pzbuk- legalnego bukmachera posiadającego zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce.

Pokaż mniej
Pzbuk

OGÓLNA OCENA: 07/10

 • Zakłady Live: 7/10
 • Dostępne Sporty: 8/10
 • Wypłata: 9/10
 • Oferty: 8/10
 • Bezpieczeństwo: 8/10
do 50zł
Nie zweryfikowany
*Obowiązują warunki i zasady, szczegółowe informacje na stronie internetowej operatora

CECHY SZCZEGÓLNE

 • Zakłady na żywo
 • Zakłady Mobile
 • Statystyki

METODY PŁATNOŚCI

Visa, Mastercard, Skrill, Przelewy bankowe

RYNKI SPORTOWE

Piłka nożna, Tennis, Piłka ręczna, Hokej na lodzie, SIATKÓWKA...

Zakłady sportowe Pzbuk: Wygląd, działanie i funkcjonalność serwisu

Działania witryny internetowej Pzbuk

Na wstępie należy zaznaczyć, iż oferta Pzbuk nie będzie atrakcyjna dla wszystkich. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie nowoczesną i profesjonalnie wykonaną stronę internetową danego serwisu, Pzbuk zakłady nie będzie dla Ciebie. Oferta tego bukmachera wyróżnia się minimalizmem oraz wszechobecną prostotą, czego odbiciem jest wygląd i działanie witryny. Dla kogo serwis ten będzie atrakcyjnym wyborem? Jeśli jesteś osobą, która lubi eksperymentować z nowymi serwisami oraz ceni sobie proste wykonanie - bukmacher ten okazać się może tym, czego szukasz.

Pamiętać należy, że ubogo wyglądająca strona serwisu jest jedynie pierwszym, złudnym wrażeniem, które prawdopodobnie otrzymasz odwiedzając tego bukmachera. Od strony technicznej, oferta i działanie witryny nie odbiegają znacząco od innych serwisów tego typu. Znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne Ci do efektywnego obstawiania funkcje, umiejscowione według szeroko przyjętego standardu bukmacherskiego w Polsce. Nie ważne czy chcesz zarejestrować nowe konto użytkownika, przejrzeć ofertę, czy też odnaleźć interesujące Cię informacje - techniczna strona Pzbuk zakłady bukmacherskie prawdopodobnie spełni Twoje oczekiwania.

Pzbuk: Opinie na temat rejestracji nowego konta

Rejestracja konta w serwisie to dobrze wszystkim znany proces, tym razem złożony z trzech kroków. Pod tym względem bukmacher nie wyróżnia się niczym szczególnym, prosząc każdego użytkownika o podanie:

Krok1
Dane osobowe

Na tym etapie należy utworzyć nazwę użytkownika, za pomocą której będziesz logował się do serwisu, podać adres e-mail oraz utworzyć hasło

Krok2
Dane kontaktowe

Na tym etapie serwis wymagać będzie od Ciebie podania bardziej szczegółowych danych osobowych. Podać należy będzie imię, nazwisko, serię i numer dowodu osobistego (lub paszportu), adres, numer telefonu komórkowego, datę urodzenia, płeć, PESEL oraz kraj zamieszkania.

Krok3
Informacje o koncie

Ostatnim krokiem na drodze do poprawnego zarejestrowanie konta w serwisie będzie określenie dziennych limitów czasu gry oraz obrotu na koncie. Po naciśnięciu przycisku “Otwórz konto” proces zostanie zakończony.

Pzbuk recenzja: Licencje i sytuacja prawna.

Dlaczego zakłady bukmacherskie Pzbuk wymaga tych wszystkich danych? Firma działa w 100% legalnie, działając na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, wydanego przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Jednym z warunków utrzymania ww. licencji jest wymóg weryfikowania osób tworzących konto w serwisie. Powyższe dane wykorzystywane są w celach statystycznych oraz pomagają usprawnić działanie i ofertę bukmachera.

Pzbuk PEŁNY PROFIL BUKMACHERA

Średni czas odpowiedzi: 2m - 5m za pośrednictwem czatu

Licencji:

 • Ministra Rozwoju i Finansów
Ministerstwo finansow

Ustanowiony: 2017

Firma: Cherry AB

Centrala: Warszawa, Polska

Pzbuk bonus: Oferta promocyjna bukmachera

Pzbuk
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady Mobile
 • Statystyki
Ministerstwo Finansówegba
Metody płatności
visamastercardskrill
LV BET
 • Zakłady na żywo
 • Sporty wirtualne
 • LV Punkty
Ministerstwo Finansówegba
Metody płatności
visamastercardskrill

Bukmacher posiada dość atrakcyjną ofertę bonusów. Pierwszą z nich jest Pzbuk kod promocyjny, możliwy do zrealizowania jeszcze podczas rejestrowania nowego konta w serwisie. Wychodząc na wprost potrzebom swoich klientów, bukmacher przygotował również:

Darmowy zakład 50 zł

Aby otrzymać darmowe 50 zł wystarczy dokonać depozytu oraz postawić zakład za przynajmniej 50 zł (wraz z minimalnym kursem 1.8). Po poprawnym rozliczeniu kuponu Twój darmowy zakład pojawi się w zakładce “Darmowe zakłady”. Pamiętać należy, że zakład ten wykorzystany może zostać jedynie wraz z kursem minimalnym 2.0

Program lojalnościowy

Każdy gracz aktywnie uczestniczący w obstawianiu wydarzeń sportowych otrzymywać będzie punkty lojalnościowe. Serwis nagrodzi Cię za rejestrację konta, codzienne logowanie oraz dokonywanie zakładów. Otrzymane w ten sposób punkty wykorzystane mogą zostać na bonusy, darmowe zakłady i więcej

Cashout

Pzbuk bukmacher wspiera możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu. Pozwoli Ci to na większą kontrolę nad zakładami oraz wypłacenie wygranej nawet tuż przed zakończeniem danego wydarzenia

Kombodoładowanie

Jest to specjalna promocja przygotowana przez serwis. Pozwala ona na otrzymanie nawet 15% bonusu, w przypadku postawienia zakładu wielokrotnego (wysokość bonusu uzależniona będzie od ilości zakładów)

Graj bez ryzyka

Jest to ograniczona czasowo, lecz stale powracająca promocja, pozwalająca na bezstresowe obstawianie. Wystarczy wpłacić 100 zł i obstawić za dokładnie 100 zł (podczas danego weekendu). Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot wydanych środków

Pzbuk opinie Na temat oferty dostępnych sportów

Bukmacher posiada dobrze dopasowaną ofertę sportów, która spełni oczekiwania każdego polskiego gracza. Bez problemu obstawisz tutaj nie tylko piłkę nożną, ale także szereg innych sportów. Dobrze wypada także oferta na żywo, która pokrywa:

 • Piłka nożna

 • Koszykówka

 • Tenis

 • Siatkówkę

 • Hokej na lodzie

 • Rugby

 • Piłkę ręczną

W przypadku oferty na żywo, serwis wspiera możliwość oglądania na żywo wybranych wydarzeń sportowych. Pamiętać należy jednak o zalogowaniu się do konta, ponieważ transmisje dostępne będą jedynie dla zalogowanych osób. Przydatny będzie także kalendarz wydarzeń, który jest wspierany przez Pzbuk bukmacher.

Zakłady bukmacherskie Pzbuk: Dostępne rynki

Jak zakładu w Pzbuk?

Bukmacher wychodzi na wprost oczekiwaniom swoich klientów, oferując bardzo dużą ilość dostępnych do obstawiania rynków. W serwisie obstawisz nie tylko tradycyjne 1x2, ale także to, kto pierwszy strzeli gola, podwójną szansę, rzuty rożne, remisy, sumę goli, dokładny wynik, handicap (3-way), zakłady podzielone na poszczególne minuty wydarzenia, a nawet kto trafi następną bramkę. Jedno jest pewne- ilość dostępnych w serwisie rynków spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy.

Pzbuk bukmacher: Tworzenie pierwszego zakładu w serwisie

Tworzenie zakładu obywa się w dobrze wszystkim znany sposób, Wystarczy odnaleźć interesujące Cię spotkanie oraz kliknąć dany kurs. Spowoduje to dodanie zakładu to tzw. Betslip, zlokalizowanego po prawej stronie. Ostatnim krokiem będzie określenie stawki i zapoznanie się z wysokością wygranej.

Płatności: dostępne metody wpłat i wypłat

Biorąc pod uwagę ilość metod wypłaty i wypłaty środków w innych serwisach, bukmacher ten wypada co najwyżej średnio. Serwis wspiera jedynie trzy metody wpłat:

W każdym przypadku minimalna kwota wpłaty wynosić będzie 22 zł. Serwis nie pobiera żadnych prowizji, a każdy wykonany przelew będzie automatycznie zaksięgowany. Czy powyższe metody są wystarczające? Zdecydowanie tak. Wymienieni pośrednicy wspierają praktycznie wszystkie polskie banki, karty płatnicze oraz portfele elektroniczne. W przypadku wypłat będą one realizowane za pomocą Dotpay lub Przelewy24, a czas oczekiwania uzależniony będzie głównie od posiadanego konta bankowego. Zazwyczaj czas oczekiwania na zaksięgowanie przelewu wynosić będzie od 1 do 7 dni roboczych.

Pzbuk recenzja: Oferta mobilna, dostępność aplikacji

Pzbuk bukmacher wypada średnio również i w departamencie usług mobilnych. Głównym powodem jest brak posiadania jakichkolwiek aplikacji mobilnych, które zdecydowanie uatrakcyjniłyby obstawianie. Klientom serwisu pozostaje jedynie używanie mobilnej wersji strony internetowej. W tej kwestii bukmacher wypada zadowalająco, głównie ze względu na wysokie podobieństwo obu platform. Co więcej, do zalogowania się w serwisie mobilnym posłużą Ci te same dane, co w przypadku tradycyjnej witryny.

Bezpieczeństwa w serwisie Pzbuk

Działając na mocy licencji wydanej przez Ministra Finansów, bukmacher musi spełniać rygorystyczne warunki dotyczące bezpieczeństwa danych rejestrujących się użytkowników. Nie inaczej jest w przypadku Pzbuk. Po pierwsze strona internetowa jest w pełni certyfikowana, gwarantując bezpieczeństwo wszystkich przekazywanych do serwisu danych. Dzięki certyfikatowi SSL, nawet w przypadku przechwycenia ww. danych (np. logując się za pomocą niezabezpieczonej sieci Wi-Fi), niemożliwe będzie ich odczytanie. Co więcej, bukmacher nigdy nie udostępni Twoich danych osobom trzecim, a ich wykorzystanie ograniczone jest do minimum.

Zakłady Bukmacherskie Pzbuk - Obsługi Klienta

Jedno jest pewne - dział biura obsługi klienta Pzbuk zdecydowanie wymaga udoskonalenia. Po pierwsze problemem jest sama lokalizacja, która nie należy do najlepszych. Pomoc uzyskasz po otwarciu menu głównego, a następnie wybrania “Punkt Obsługi Klienta” Spowoduje to otworzenie nowego okna, które należy odszukać (o ile Twoja przeglądarka nie blokuje pop-upów). Dopiero wtedy możliwe jest nawiązanie kontaktu z serwisem, które możliwe jest na dwa sposoby: za pomocą czatu online oraz formularza kontaktowego. Bukmacher nie podaje żadnych informacji na temat godzin otwarcia pomocy ani nie wspiera kontaktu telefonicznego.

Zakłady Bukmacherskie Pzbuk Podsumowanie

ZAKOŃCZENIE


50Zweryfikowane

Zakłady Bukmacherskie Pzbuk są dość specyficznym serwisem, który nie przypadnie do gustu wszystkim graczom.

BONUS POWITALNY do 50złNIE ZWERYFIKOWANY

Witryna internetowa także nie sprawia dobrego wrażenia- jest uboga w informacje oraz dość trudna w obsłudze. Kolejnym aspektem wymagającym usprawnienia jest biuro obsługi klienta, ilość dostępnych metod jest minimalna oraz trudna do zlokalizowania.

Z drugiej strony, na wyróżnienia zasługuje oferta bukmachera. Od strony technicznej wygląda ona bardzo dobrze, jest różnorodna oraz spełni oczekiwania nawet bardziej wymagających graczy. Bukmacher posiada także atrakcyjną ofertę bonusów i promocji w serwisie, które zdecydowanie przemawiają na korzyść Pzbuk.Inne recenzje bukmacherskich

Forbet
do2000zł dostępny non-stop
 • Zakłady na żywo
 • VIP Club
 • Sporty wirtualne
pełna recenzja »
Betfan
do3000zł dostępny non-stop
 • Legalnym bukmacherem
 • Zakłady LIVE
 • Statystyki
pełna recenzja »
Totolotek
do200zł dostępny non-stop
 • Zakłady piłkarskie
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki
pełna recenzja »