Recenzja STS Zakłady bukmacherskie - oferty serwisu, bonusów oraz kody promocyjne

Poznaj STS zakłady bukmacherskie - największego bukmachera dostępnego na Polskim rynku. Działając od 1997, spółka ta jest najbardziej rozpoznawalną marką na naszym rynku.

Pokaż więcej

Sytuacja ta nie jest dziełem przypadku, lecz skutkiem nieprzerwanych inwestycji w nowe technologie, dystansując tym samym konkurencję. Jeśli zainteresowany jesteś obstawianiem meczów online i nie wiesz którego bukmachera wybrać, koniecznie zapoznaj się z zawartością tej recenzji. Dowiesz się tutaj wszystkiego na temat działalności STS zakłady bukmacherskie, opinii na temat serwisu oraz bonusów, promocji i ofert specjalnych!

Pokaż mniej
STS

OGÓLNA OCENA: 06/10

 • Zakłady Live: 7/10
 • Dostępne Sporty: 8/10
 • Wypłata: 9/10
 • Oferty: 8/10
 • Bezpieczeństwo: 8/10
do 1200zł
Nie zweryfikowany
*Obowiązują warunki i zasady, szczegółowe informacje na stronie internetowej operatora

CECHY SZCZEGÓLNE

 • Klub STS
 • Zakłady na żywo
 • Przekaz na żywo

METODY PŁATNOŚCI

Visa, Mastercard, Skrill, Przelewy bankowe

RYNKI SPORTOWE

Piłka nożna, Tennis, Piłka ręczna, Hokej na lodzie, Baseball, Sporty motorowe, Curling...

STS strona główna - wygląd oraz funkcjonalność

STS Bukmacher stronę internetową

Organizacja strony internetowej serwisu przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym osobom - potwierdzają to również opinie serwisu, setek użytkowników tego serwisu. Po pierwsze, umiejscowienie poszczególnych kategorii i odnośników jest dość standardowe. Dzięki temu, nawet jeśli w przeszłości korzystałeś intensywnie z oferty innych bukmacherów, STS wydawać Ci się będzie dość znajomo.

Całość nawigacji w serwisie zorganizowana została wokół górnego panelu nawigacyjnego, pozwalając Ci na uzyskanie dostępu do kategorii takich jak płatności, bonusy, wyniki, statystyki oraz wiele więcej. Witryna sprawia wrażenie dobrze zorganizowanej, a nawigowanie po STS zakłady bukmacherskie nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Zakłady bukmacherskie STS zdaje sobie sprawę, iż prosta rejestracja nowych użytkowników znacząco przyczynia się do zwiększenia ilości klientów. Dlatego też procedura tworzenia nowego konta została uproszczona do minimum, spełniając jednocześnie wszystkie wymogi prawne. STS bukmacher pozwoli Ci na utworzenie konta w oparciu o jedynie trzy kroki - dane osobowe, dane konta oraz potwierdzenie oświadczeń

Drugim, najważniejszym aspektem zaraz po stworzeniu nowego konta jest to, jak przebiega proces przeglądania dostępnych rynków oraz stawiania zakładu. Powiem jedno, udało mi się wytypować pozycję spotkania za jedynie dwoma kliknięciami myszy, zaczynając do menu głównego. Cały proces jest niesamowicie szybki, a strona internetowa cały czas informuje Cię o kursie, Twojej stawce oraz możliwej wygranej.

Podsumowując, funkcjonalność STS zakłady bukmacherskie stoi na naprawdę wysokim poziomie. Jeśli oczekujesz jedynie najlepszych, sprawdzonych rozwiązań, będziesz zadowolony.

Rejestracja oraz tworzenie nowego konta w zakłady bukmacherskie STS

Sam proces rejestracyjny nowego konta w serwisie jest dość prosty oraz sprowadza się jedynie do trzech kroków. Co więcej, wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich klientów, konto w serwisie utworzysz nie tylko online, ale również w jednym z ponad 400 punktów firmy zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Utworzenie konta online jest zdecydowanie wygodniejszym dla klienta procesem. Jedyne co należy zrobić, to odnaleźć odnośnik “załóż konto” zlokalizowany na stronie głównej STS. Po przekierowaniu na odpowiednią podstronę należy podać swoje dane osobowe: imię, nazwisko oraz adres zamieszkania. Serwis wymagał będzie również podania fotokopii dowodu tożsamości oraz utworzenia danych konta - hasła oraz pytań osobistych. Ostatnim krokiem na Twojej drodze do stworzenia konta użytkownika jest potwierdzenie zgód na przetwarzanie danych osobowych. Co więcej, podczas procesu rejestracyjnego zaznaczyć możesz chęć otrzymania STS bonusu - do 1000 zł. Dlaczego STS zakłady bukmacherskie wymaga fotokopii dokumentów oraz podania szczegółowych danych? Jest to odgórnie narzucony wymóg prawny. Proces ten zapobiega również praniu pieniędzy oraz oszustwom podatkowym.

STS regulamin, licencje oraz regulacje

STS zakłady bukmacherskie jest w pełni legalnie działającym bukmacherem, spełniającym wszelkie wymogi prawne. Co więcej, spółka jest przedsiębiorstwem wyłącznie z polskim kapitałem oraz zatrudnia ponad 1300 osób, na terenie całego kraju. Firma prowadzi swoją działalność w oparciu o licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów RP. Serwisowi zaufało już setki tysięcy osób. Jedno jest pewne - Twój poziom bezpieczeństwa oraz sytuacja prawna tego bukmachera jest znacząco lepsza niż innych, zagranicznych serwisów działających na terenie Polski.

STS PEŁNY PROFIL BUKMACHERA

Średni czas odpowiedzi: 60s za pośrednictwem czatu i telefonu, 1 dzień przez e-mail

Licencji:

 • Ministra Rozwoju i Finansów
Ministerstwo finansow

Ustanowiony: 1997

Firma: Star-Typ Sport Sp. z o.o

Centrala: Katowice, Polska

STS bonusy, kody promocyjne oraz inne promocje dostępne w serwisie

Wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich klientów, serwis oferuje STS bonus powitalny dla każdego nowego klienta. Wpłacając dowolną kwotę, STS bukmacher podwoi ją, do maksymalnej górnej granicy wynoszącej 500 zł. Niemniej jednak nie są to “darmowe pieniądze”, a oferta posiada warunek obrotu. Zgodnie z regulaminem promocji, klient musi dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania dowolnych zakładów z minimalnym kursem wynoszącym 1.91. Szczegóły dotyczące oferty zawarte są na stronie internetowej serwisu.

STS
 • Klub STS
 • Zakłady na żywo
 • Przekaz na żywo
Ministerstwo Finansówegba
Metody płatności
visamastercardskrill
Etoto
 • Wyniki
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki
Ministerstwo Finansówegba
Metody płatności
visamastercardskrill

Bukmacher posiada również inne STS bonusy, dostępne nie tylko dla nowych użytkowników, ale również i stałych klientów serwisu. Otrzymać można 25 zł, jeśli wykorzystasz STS kod bonusowy “pewne25”. Na korzyść klientów, oferta łączy się z również z bonusem powitalnym. Inne promocje obejmują poniedziałkowe nagrody pieniężne dla najbardziej aktywnych użytkowników oraz program rekrutacyjny, w którym otrzymasz 50 zł za każdą poleconą osobę.

Ze względu na swoją popularność, STS zakłady bukmacherskie oferują również klub VIP - program lojalnościowy dla najbardziej aktywnych użytkowników w serwisie. Dzięki temu otrzymać można dostęp do zaproszeń na wydarzenia i prezenty urodzinowe, błyskawiczną autoryzację zakładów oraz dedykowaną, priorytetową obsługę klienta.

STS zakłady sportowe

Posiadając wieloletnie doświadczenie, firma posiada znakomicie dopasowaną ofertę, która spełni oczekiwania każdego polskiego gracza. Rdzeniem serwisu, ze względu na wysoką popularność w kraju jest piłka nożna. Dostępnych jest wiele lig oraz spotkań, a także rozgrywki klubowe oraz młodzieżowe. Bukmacher STS wspiera w sumie 32 sporty, od siatkówki, przez rugby, na rajdach kończąc.

Jeśli chodzi o same kupony, najbardziej popularnym jest kupon SOLO, przeznaczony na obstawianie pojedynczych zdarzeń. Kupon tego rodzaju wykorzystać można w ofercie przedmeczowej, jak i również STS live sports. Kolejnym rodzajem kuponu dostępnego w serwisie jest AKO, który pozwala na zawarcie od 2 do 100 spotkań, pod jednym kuponem. Kupon AKO jest ważny jedynie, gdy wszystkie wydarzenia zostały poprawnie wytypowane. Jeśli jesteś, osobą, która chce zminimalizować ryzyko przegranej, dobrym rozwiązaniem okazać się może “zakład bezpieczny”. Kupon ten działa na tej samej zasadzie co AKO, z tym, że w tym przypadku popełnienie jednego błędu nie przekreśla szans na wygraną. Cieszący się coraz to większą popularnością jest natomiast kupon MAXIKOMBI, zwany także zakładem systemowym. Pozwala on na typowanie w systemie składającym się z 13 grup oraz daje możliwość popełnienia nawet do 12 błędów. Pamiętać jednak należy, że kupon tego typu dostępny jest jedynie w ofercie przedmeczowej.

Tworzenie zakładu w STS - instrukcja krok po kroku

Jak zakładu w STS?

Utworzenie zakładu w STS zorganizowane zostało w dość standardowy, dobrze znany sposób. Cały proces rozpocząć należy od zalogowania się na swoje konto użytkownika, co pozwoli Ci na autoryzację wybranych pozycji. Następnie, będąc już zalogowanym w serwisie należy odnaleźć interesujące Cię pozycję oraz wybrać stronę zakładu, klikając na towarzyszący jej kurs. Spowoduje to dodanie wybranej pozycji do tak zwanego “betslip” - podsumowania po prawej stronie ekranu, zawierającego wszystkie wytypowane spotkania. Potwierdzenie stawki oraz zatwierdzenie betslipu oznaczać będzie stawianie zakładów.

Zakłady bukmacherskie STS posiadają również możliwość dokonania Cashout, czyli wypłaty wygranej jeszcze przed rozstrzygnięciem danego kuponu. Dzięki temu nie będziesz musiał czekać do pełnego rozliczenia, niwelując ryzyko przegranej. Z Cashout skorzystać można w kuponach typu SOLO oraz AKO, zawartych na zdarzenia przedmeczowe oraz na żywo.

STS zakłady na żywo

Stanowczo najbardziej popularną kategorią jest STS live sports, pozwalająca na obstawianie spotkań w czasie rzeczywistym. Oferta obejmuje piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, piłkę ręczną, tenis stołowy, badminton, a nawet e-sporty. Co więcej, firma udostępnia dla swoich użytkowników czat ogólny oraz meczowy. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie, niedostępne u konkurencji. Bukmacher posiada również streamy spotkań w czasie rzeczywistym, opcję widoku szczegółowego, kalendarza sportowego nadchodzących spotkań oraz wspiera STS live sports na swojej platformie mobilnej. Nie bez powodu oferta na żywo STS należy do jednych z najlepszych na polskim rynku.

STS opinie na temat metod płatności dostępnych w serwisie

W odróżnieniu od konkurencji, STS bukmacher stworzył całkowicie nowy system płatności - STSpay, pozwalający na szybkie przelewy 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, wpłaty w serwisie dokonać można za pomocą:

Co więcej, wpłaty dokonać można w dowolnym punkcie firmy. Firma obsługuje ponad 30 polskich banków, pozostawiając konkurencję daleko w tyle (szczególnie serwisy zagraniczne. Jeśli chodzi o wypłaty, realizowane są one codziennie od 10.00 do 24.00, z średnim czasem wypłat wynoszącym około 15 min. Wypłaty realizowane są aż do 12 banków.

Oferta mobilna STS: live sports, zakłady przedmeczowe oraz aplikacje mobilne

Obstawianie online przechodzi ostatnimi czasy prawdziwy renesans, z czego doskonale zdaje sobie sprawę STS bukmacher. Dzięki temu firma zainwestowała ogromną ilość pieniędzy i czasu. Rezultatem tego są aplikacje mobilne STS z najwyższej półki, wspierające dwie najbardziej popularne platformy: Android oraz iOS. Co więcej, możliwe jest również skorzystanie z wersji mobilnej serwisu.

Aplikacje są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Dzięki nim otrzymasz dostęp do szybkich wpłat i wypłat, szybkich zakładów, powiadomień, spotów wirtualnych, STS live sports, statystyk, powiadomień oraz wiele, wiele więcej. Ciężko jest opisać ilość zalet tego rozwiązania. Jedno jest pewne - oferta mobilna serwisu pozwoli Ci na obstawianie spotkań z dowolnego miejsca, bezpiecznie oraz natychmiastowo. Pamiętaj, do zalogowania się w aplikacji posłużą Ci te same dane, co w przypadku tradycyjnych witryny.

Bezpieczeństwo usług oraz oferty zakłady bukmacherskie STS

W dobie rosnących cyber zagrożeń oraz przestępczości w sieci, bezpieczeństwo oferowanych usług oferowanych przez serwisy bukmacherskie powinno stać na najwyższym poziomie. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę ten bukmacher, oferując bogaty pakiet zabezpieczeń dla każdego swojego klienta. Po pierwsze, wszelkie dane przekazywanie pomiędzy klientem a serwerem firmy szyfrowane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nawet w przypadku przechwycenia nie będzie możliwy ich odczyt. Firma działa również na licencji Ministerstwa Finansów RP, co samo w sobie jest gwarantem bezpieczeństwa oraz legalności usług oferowanych przez firmę. Jedno jest pewne - korzystając z usług tego serwisu będziesz w 100% bezpieczny.

STS opinie na temat działania biura obsługi klienta

Dobrze działające biuro obsługi klienta jest kluczem do sukcesu każdej firmy. Dzięki popularności serwisu, pomoc uzyskać możesz nawet osobiście, w dowolnym mieście na terenie całego kraju. Co więcej, firma posiada również możliwość skontaktowania się za pomocą formularza online, dostępnego na stronie internetowej. Firma jest całkowicie polską marką, co daje jej znaczącą przewagę nad firmami zagranicznymi - wszystkie problemy rozwiążesz szybko, w języku polskim.

Podsumowanie

ZAKOŃCZENIE


1200Zweryfikowane

STS uzyskał najwyższe noty w zakresie opcji płatności i rynków dywersyfikacji. Jeśli szukasz licencji i oraz w pełni przestrzegających prawa bukmacherów, oferta STS jest jak najbardziej dla nas.

BONUS POWITALNY do 1200złNIE ZWERYFIKOWANY

Ciężko jest spotkać na polskim rynku firmę bardziej popularną niż STS zakłady bukmacherskie. Nic w tym dziwnego - serwis posiada nie tylko 400 lokali zlokalizowanych na terenie całego kraju, ale również i bardzo atrakcyjną ofertę online.

STS opinie mówią same za siebie - od lat bukmacher ten klasyfikowany jest w ścisłej czołówce najbardziej popularnych firm tego typu w Polsce.

Zakłady bukmacherskie STS to nie tylko wyśmienita oferta, ale również i wysoki poziom bezpieczeństwa usług. Co więcej, spółka oparta jest tylko i wyłącznie o polski kapitał, działa w pełni legalnie oraz wspiera aktywnie rodzimy spot. Jedno jest pewne - korzystając z usług tego serwisu otrzymujesz jedynie najwyższą jakość usług.

Inne recenzje bukmacherskich

Superbet
do600zł dostępny non-stop
 • Zakłady na żywo
 • KUPON
pełna recenzja »
еWinner
do150zł dostępny non-stop
 • Zakłady live
 • Custom Bet
 • Loża VIP
pełna recenzja »
Pzbuk
do50zł dostępny non-stop
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady Mobile
 • Statystyki
pełna recenzja »