Recenzja Legalny Bukmacher Superbet

Stworzony w roku 2009 w Rumunii, SuperBet od lat należy do czołówki dynamicznie rozwijających się operatorów zakładów bukmacherskich na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Od czasu założenia firmy, SuperBet rozwinął sieć ponad 600 punktów stacjonarnych na terenie całej Rumunii.

Pokaż więcej

Odnosząc tak duży sukces, serwis rozpoczął swoją działalność międzynarodową, w tym również w Polsce. Na dzień dzisiejszy, firma posiada 48 punktów stacjonarnych na terenie całej Polski, operując na zysku netto oscylującym na poziomie 6 milionów euro.

Pokaż mniej
Superbet

OGÓLNA OCENA: 06/10

 • Zakłady Live: 7/10
 • Dostępne Sporty: 8/10
 • Wypłata: 9/10
 • Oferty: 8/10
 • Bezpieczeństwo: 8/10
do 600zł
Nie zweryfikowany
*Obowiązują warunki i zasady, szczegółowe informacje na stronie internetowej operatora

CECHY SZCZEGÓLNE

 • Zakłady na żywo
 • KUPON

METODY PŁATNOŚCI

Kupon

RYNKI SPORTOWE

Piłka nożna, Tennis, Piłka ręczna, Hokej na lodzie, Baseball

Superbet skupia się przede wszystkim na oferowaniu wielu sposobów i możliwości obstawiania sportów. Serwis cechuje się bezpiecznym oraz społecznie odpowiedzialnym środowiskiem, gdzie integralność i zadowolenie klienta są decydującymi czynnikami. Sport i gry należą do kluczowych wartości w życiu każdego człowieka, a misją Superbet jest zaoferowanie większych szans na wygraną, wraz z oferowaniem profesjonalnej obsługi klienta. Misją serwisu jest zapewnienie swoim klientom innowacyjnych produktów i usług, równocześnie utrzymując najwyższe standardy jakości.

Serwis Superbet cechuje odpowiedzialność, dynamika i profesjonalizm. Bukmacher szanuje złożone obietnice oraz ciągle poszukuje najlepszych rozwiązań, przekraczając własne oczekiwania. Firma wspiera innowacyjność, podejmując działania mające na celu oferowanie najlepszych produktów i usług.

Jeśli zastanawiasz się z którego serwisu skorzystać bądź nie wiesz jak rozpocząć swoją przygodę z hazardem, koniecznie zapoznaj się z ofertą Superbet. Okazać się może, że serwis ten spełnia Twoje wszelkie oczekiwania!

Design i funkcjonalność serwisu zakłady bukmacherskie Superbet

Superbet stronę internetową

Wchodząc na stronę internetową serwisu Superbet od razu zauważyć można wartości, jakimi kieruje się ten serwis. Strona jest bardzo przejrzysta, a wszelkie zawarte informacje przedstawione są w czytelny, przyjazny użytkownikowi sposób. Strona internetowa nie przytłacza nadmiarem informacji, a motywem przewodnim serwisu jest stwierdzenie „im mniej, tym lepiej”.

Firma Superbet posiada innowacyjne, rzadko spotykane podejście do klienta i oferowanych przez siebie usług. Po pierwsze, serwis Superbet nie posiada możliwości utworzenia konta użytkownika w serwisie, oferowania kodów promocyjnych i zawierania zakładów online - wszystko opiera się o specjalne kupony.

Ze względu na dominującą prostotę serwisu, zawieranie zakładu jest procesem bardzo prostym oraz sprowadza się jedynie do paru kroków. Nieskomplikowana jest również oferta serwisu. Starannie wyselekcjonowana, nie przytłacza użytkownika nadmiarem dostępnych rynków.

Superbet – rejestracja i korzystanie z usług serwisu

Superbet posiada innowacyjne podejście do oferowanych przez siebie usług. Po pierwsze, serwis nie posiada możliwości utworzenia konta użytkownika oraz prowadzenia zakładów za pośrednictwem Internetu. Jeśli chcesz postawić zakład, możesz to robić jedynie za pośrednictwem jednego z wielu punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Taki sposób prowadzenia usług tyczy się całej oferty zakładów bukmacherskich SuperBet – Pre-match, Live i Wirtualne.

Licencje i regulacja prawna serwisu SuperBet

Podmiotem oferującym udział w grach hazardowych jest Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy 73 Pułku Piechoty 7A, 40-001 Katowice. Spółka jest w pełni zarejestrowana, a wysokość kapitału zakładowego wynosi 2000000 zł. Firma spełnia wszelkie wymogi prawne oraz posiada zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 29 września 2017 roku. Superbet może w pełni legalnie prowadzić działalność w zakresie zakładów wzajemnych bukmacherskich i totalizatorów, na okres sześciu lat.

Superbet PEŁNY PROFIL BUKMACHERA

Średni czas odpowiedzi: 60s za pośrednictwem czatu i telefonu, 8 godzin przez e-mail

Licencji:

 • Ministra Rozwoju i Finansów
Ministerstwo finansow

Ustanowiony: 2009

Firma: Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o

Centrala: Rumunii

Ponadto, serwis Superbet posiada wszelkie licencje i jest w 100 procentach bezpieczny. Całość przekazywanych danych szyfrowana jest wysokiej klasy certyfikatem SSL, gwarantując, że przekazane dane odczytane mogą zostać jedynie przez stronę i obsugę serwisu Superbet.

Bonusy i oferty promocyjne w zakładach bukmacherskich Superbet

Z racji sposobu w jaki prowadzona jest działalność serwisu, Superbet nie posiada promocyjnej oferty dla nowych użytkowników serwisu. Niemniej jednak, serwis posiada bogatą ofertę promocyjną opartą na kuponach, która wykorzystana może być w każdym punkcie tej firmy.

Superbet
 • Zakłady na żywo
 • KUPON
Ministerstwo Finansówegba
Metody płatności
kupon
Fortuna
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady LIVE
 • Statystyki
Ministerstwo Finansówegba
Metody płatności
visamastercardskrill

Po pierwsze, serwis online zaoferować może kupon „Super Szansa”, polegający na możliwości wygrania postawionego zakładu, posiadając jedną pomyłkę. Aby móc skorzystać z tej oferty promocyjnej należy wytypować przynajmniej 11 meczy na jednym kuponie, przy minimalnym kursie 1.30.

Superbet posiada również atrakcyjną promocję, polegającą na zwiększeniu Twoich wygranych, nawet o 150%. Aby skorzystać z tej promocji, należy przygotować kupon z przynajmniej pięcioma meczami. Każdy kolejny mecz powiększy wygraną o 5%. Maksymalny bonus 150% otrzymasz, posiadając 35 spotkań na danym kuponie. Dodatkowo każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs przynajmniej kurs 1,35. Bonus ten dostępny jest na wszystkich typów zakładów, w dowolnym punkcie Superbet zlokalizowanym na terenie całego kraju.

Serwis Superbet posiada również inne, atrakcyjne promocje, przeznaczone na wszelkiego rodzaju rynki. Wyjątkowe zakłady dostępne są każdego dnia, a przy okazji najważniejszych spotkań i turniejów wszystkich dyscyplin sportów firma poszerza ofertę o specjalne i unikatowe zakłady bukmacherskie.

Zakłady bukmacherskie Superbet – dostępne sporty i rynki

Serwis Superbet posiada bardzo dokładnie dobraną ofertę, opartą o lata doświadczeń na międzynarodowych rynkach. Korzystając z oferty sport, obstawiać można następujące sporty: piłka nożna, tenis, piłka ręczna, hokej na lodzie, baseball i tenis stołowy. Korzystając z oferty specjalnej, uzyskasz natomiast dostęp do specjalnych wydarzeń ograniczonych czasowo.

Superbet posiada również ofertę zakładów live. Serwis dokłada wszelkich starań, aby każdy klient znalazł coś wyjątkowego, dopasowanego do swoich potrzeb. Zakłady live dostępne są jedynie w stacjonarnych punktach serwisu, a oferta wyświetlana jest na dużych monitorach tak, aby nie uniknął Ci żaden ważny szczegół. Co więcej, w każdym punkcie Superbet, serwis zapewnia transmisję na żywo oraz relację telewizyjną. Dokładna oferta zakładów live wyszczególniona jest w poszczególnych punktach Superbet.

Jak każdy szanujący się bukmacher, również i Superbet posiada ofertę zakładów wirtualnych. Zaletą tych usług jest fakt, że akcja odbywa się w znacznie szybszym tempie oraz o regularnych porach. Korzystając z usług wirtualnych, obstawiać można wyścigi chartów oraz żużel.

Zasady obstawiania w serwisie Superbet – instrukcja krok po kroku

Korzystając z oferty dostępnej na stronie internetowej Superbet, obstawiać można zakłady bukmacherskie typu Pre-match, Live oraz Wirtualne. Pamiętaj - strona superbet.pl służy jedynie do generowania kuponów, które następnie muszą być opłacone oraz zrealizowane w punktach firmy.

Jak zacząć? Po pierwsze należy skorzystać ze strony internetowej serwisu, przechodząc do zakładki Sport. Następnie, w wybranej zakładce, należy dodać interesujące Cię spotkania. Posiadając kompletną listę, należy wprowadzić stawkę i kliknąć przycisk „DRUKUJ KUPON”, dzięki czemu rozpocznie się proces drukowania kuponu. Następnie należy udać się do dowolnego punktu firmy oraz przekazać wydrukowany kupon pracownikowi firmy. (jeśli chcesz zaoszczędzić sporo czasu, wystarczy zapisać numer e-kuponu i przekazać go pracownikowi Superbet).

Możesz również udać się bezpośrednio do danego punktu serwisu, pomijając proces tworzenia kuponu na stronie serwisu Superbet.

Oferta mobilna serwisu Superbet

Superbet oferta mobilna

Oferta mobilna serwisu przypomina wyglądem i funkcjami ofertę dostępną na urządzenia stacjonarne. Korzystając z niej, uzyskać można dostęp to tych samych usług serwisu: oferty sport, specjalnej, live i zakładów wirtualnych.

Obstawianie zakładów poziomu urządzenia mobilnego odbywa się na tych samych zasadach, co w tradycyjnym serwisie i polega na wygenerowaniu kuponu który zrealizowany może być na punktach Superbet. Największą zaletą serwisu mobilnego jest fakt, iż kupon można stworzyć w dowolnym momencie, nawet w drodze do punktu Superbet, co w znaczącym stopniu zaoszczędzi czas.

Oferta mobilna serwisu Superbet dostępna jest na każdy telefon komórkowy i urządzenie mobilne (w tym tablety) posiadające dostęp do Internetu. Niestety, firma Superbet nie posiada dedykowanych aplikacji na popularne platformy mobilne.

Bezpieczeństwo i ochrona danych użytkowników serwisu SuperBet

Biorąc pod uwagę setki dostępnych bukmacherów, bezpieczeństwo jakie oferuje ten serwis nie ma sobie równych nawet wśród topowych bukmacherów obsługujących miliony użytkowników. Głównym powodem takiej sytuacji jest fakt, że na każdym kroku korzystania z usług tego serwisu nie będziesz musiał podawać żadnych danych osobowych, jak i dokonywać żadnych płatności.

Jeśli cenisz sobie przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa, oferta Superbet nie ma sobie równych. Możesz być pewny, iż nie dorówna jej żaden bukmacher oferujący możliwość obstawiania przez sieć Internet.

Biuro Obsługi Klienta – jak uzyskać pomoc w Superbet?

Jedynym sposobem na uzyskanie pomocy podczas korzystania z usług zakładów bukmacherskich Superbet, jest kontakt za pomocą formularza online, dostępnego w dziale „pomoc”. Chcąc z niego skorzystać, wystarczy podać imię, nazwisko, adres e-mail i treść wiadomości. Obsługa serwisu skontaktuje się bezpośrednio, za pośrednictwem e-mail.

Podsumowanie

Zakłady bukmacherskie Superbet są dobrym rozwiązaniem dla osób które przede wszystkim cenią sobie wysokie bezpieczeństwo usług oraz nie potrzebują posiadać ogromnej oferty dziesiątek sportów, kasyn, pokera i innych gier.

ZAKOŃCZENIE


600Zweryfikowane

Superbet posiada dobre opinie na temat swojej działalności, a dużym plusem jest również fakt, iż otrzymać można dostęp do wszystkich usług serwisu, bez potrzeby tworzenia konta użytkownika.

BONUS POWITALNY do 600złNIE ZWERYFIKOWANY

Strona internetowa serwisu jest czytelna oraz dostarcza wszelkich wymaganych informacji. Firma jest zarejestrowana oraz działa zgodnie z polskim prawem.

Na wyróżnienie zasługuje również atrakcyjna oferta serwisu. Nie ważne czy jesteś fanem piłki nożnej, koszykówki, czy też tenisa – każda osoba znajdzie tu coś dla siebie. Starannie wyselekcjonowana oferta, nie przytłacza użytkownika nadmiarem dostępnych rynków.

Niestety, jak każdy serwis tego typu, również i Superbet posiada swoje wady. Największą z nich jest brak możliwości obstawiania online oraz posiadania konta użytkownika. Każdy zakład dostarczony musi zostać do punktu Superbet oraz opłacony na miejscu, co jest dużym ograniczeniem (szczególnie dla osób mieszkających na terenie wschodniej Polski – Superbet nie posiada punktów w dużych miastach, takich jak Białystok, Lublin, a nawet Rzeszów).

Recenzje najlepszych bukmacherów

еWinner
do150zł dostępny non-stop
 • Zakłady live
 • Custom Bet
 • Loża VIP
pełna recenzja »
Pzbuk
do50zł dostępny non-stop
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady Mobile
 • Statystyki
pełna recenzja »
Forbet
do2000zł dostępny non-stop
 • Zakłady na żywo
 • VIP Club
 • Sporty wirtualne
pełna recenzja »