Fortuna bonus Polska dla nowych klientów - Nie przegap tego!

Potrójny bonus na start, bo taki właśnie oferowany jest przez Fortunę brzmi dumnie.

Pokaż więcej

Bukmacher przygotował darmowy zakład 20 zł za rejestrację, cashback do 600 zł, a na dokładkę jeszcze 100% od drugiego depozytu do 2100 zł. Zobacz w tabeli, jakie promocje jeszcze oferuje, a w naszym tekście przyjrzyj się szczegółowym warunkom wszystkich tych bonusów.

Pokaż mniej
Fortuna Oferty Bonusowe i Kody Promocyjne
Rodzaj bonusu Kwota bonusu Warunki
Darmowy zakład 20 zł bez depozytu
 • wymagana weryfikacja tożsamości
 • obrót x1 bez warunków
Cashback na start 600 zł zwrotu
 • dowolny kupon
 • obrót 1x bez warunków
Bonus za 2. depozyt 100% do 2100 zł
 • obrót 4x kurs min. 1.80
*Obowiązują warunki I zasady, aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę bukmachera

Fortuna bonus za rejestracje – Freebet!

Pierwszy w zakładach bukmacherskich Fortuna bonus powitalny to promocja bez depozytu, która wpadnie na Twoje konto w zamian za rejestrację i weryfikację tożsamości. Założenie konta zajmie około minuty, a na potwierdzenie tożsamości czeka się z reguły do 15 minut. Ciekawostką jest fakt, że najpierw na Twoje konto wpadną punkty lojalnościowe (2800 FKP), a wraz z nimi, będziesz mógł udać się do Sklepu Gracza, żeby zakupić darmowy zakład 20 zł.

 • Zarejestruj się.
 • Zaloguj się i zweryfikuj tożsamość (dowód osobisty, paszport).
 • Otrzymasz 2800 FKP.
 • Przejdź do Sklepu Gracza i wymień punkty na freebet 20 zł.

Cała procedura nie jest niczym skomplikowanym, a ten rodzaj promocji przyciąga uwagę wielu graczy. Nie warto więc go lekceważyć. Zwłaszcza, że wygrane z darmowego zakładu wymagają tylko 1-krotnego obrotu, bez dodatkowych wymogów co do minimalnej liczby zdarzeń czy minimalnego kursu kuponu.

Fortuna bonus na start - Cashback bez podatku

Fortuna Cashback Bonus

Za swój pierwszy depozyt otrzymasz od bukmachera Fortuna bonus na start, pod postacią zakładu bez ryzyka. Jeśli wyślesz swój pierwszy kupon w ciągu 30 dni od rejestracji i depozytu, bukmacher obejmie go ubezpieczeniem. Nie musisz martwić się liczbą zdarzeń czy kursem minimalnym, bowiem bukmacher ubezpiecza dowolny pierwszy zakład.

 • Postaw pierwszy kupon w ciągu 30 dni po rejestracji i depozycie.
 • Otrzymasz ubezpieczenie do 600 zł.
 • Bukmacher nie potrąca podatku przy zwrocie!

Co oznacza, że Fortuna nie potrąca podatku? To, że otrzymasz zwrot całej stawki. Zagrałeś za 100 zł i przegrałeś? Na Twoje konto wróci 100 złotych i tak dalej. Dobrą informacją jest też fakt, że zwrot środków wymaga tylko 1-krotnego obrotu i ponownie jest to obrót bez żadnych warunków kuponu i kursu minimalnego.

Bonus Fortuna za 2. depozyt

Jeżeli już skorzystasz z darmowego zakładu i cashbacku, czas na bonus od drugiego depozytu. Bonus powitalny Fortuna może sięgnąć nawet kwoty 2100 zł i jest on podwojeniem drugiego depozytu. Po raz kolejny bukmacher postawił jednak na dość oryginalne zasady promocji. To odwrotność tego, do czego przyzwyczaili nas jego konkurenci. W zakładach Fortuna najpierw należy zdeponować środki, następnie dokonać określonego w regulaminie obrotu, a dopiero na koniec, otrzymasz bonus, który będzie dostępny do dalszej gry lub natychmiastowej wypłaty.

 • Wpłać drugi depozyt (nie ma kwoty minimalnej).
 • Obróć wpłatą 4-krotnie na kuponach o kursie min. 1.80.
 • Masz na to 14 dni.
 • Otrzymasz równowartość drugiego depozytu (max. 2100 zł).
 • Bonus będzie dostępny do gry lub wypłaty.

Pamiętaj, że na spełnienie opisanych warunków masz 14 dni. Bonus otrzymasz nawet, jeśli wpłacisz 1 zł, 10 zł czy 50 zł. Warto jednak zauważyć, że od kwoty drugiego depozytu zależy, jak wysoki on będzie. Górny limit promocji to 2100 zł, za wpłatę na taką bądź wyższą kwotę.

Fortuna AKO bonusy

Bonus AKO - dostwać 50%

Bukmacher podążając za najnowszymi trendami, zaoferował też bonusy dla kuponów akumulowanych. W zakładach Fortuna bonus ako może wynieść nawet 50%, a jego wysokość zależy od liczby zdarzeń na kuponie. Minimalna ilość zdarzeń do aktywacji bonus ako Fortuna, wynosi 5. Należy pamiętać, że do liczby zdarzeń wliczane są wyłącznie zakłady z kursem min. 1.30. Wysokość bonusu waha się od 7% do 50%.

Fortuna happy hours

Podczas Happy Hours możesz stawiać zakłady przedmeczowe i na żywo bez podatku, co bezpośrednio przekłada się na wyższe o 12% wygrane. Promocja ma jednak kilka warunków. Przede wszystkim obowiązuje wyłącznie w soboty i niedzielę, od 12:00 do 15:00. Musisz też grać kupony ako, z minimum 3 zdarzeniami i kursem nie mniejszym, niż 1.30.

Godziny mistrzów

Zdeponuj co najmniej 100 zł w piątek, w godzinach 18:00 - 20:00, a następnie zagraj dowolny kupon za swój depozyt (min. stawka 100 zł). Jeżeli okaże się przegrany, Fortuna zrobi zwrot 50 zł. Promocja dostępna jest w każdy piątek, w określonych wyżej godzinach.

Poniedziałkowy farciarz

Poniedziałkowy farciarz - dostwać 30 zł

Zwrot możesz dostać także w poniedziałek. I to w każdy. Wpłać w godzinach 16:00 - 18:00 minimum 30 złotych i wykorzystaj swój depozyt na kuponie ako, z minimum 4 zdarzeniami. Jeżeli nie trafisz jednego ze zdarzeń, które zepsuje Twój kupon, otrzymasz zwrot 30 zł.

Godziny mistrzów NHL

W środę aktywna jest za to promocja na NHL. To kolejne ubezpieczenie kuponu. Musisz w godzinach 00:00 - 02:00 wpłacić co najmniej 30 zł, a następnie postawić dowolny zakład na NHL. Jeśli nie wejdzie, otrzymasz zwrot 30 zł.

Fortuna sklep gracza

Bukmacher charakteryzuje się także ciekawym podejściem do najbardziej lojalnych graczy. W programie lojalnościowym, za każde wydane 2 złote, otrzymasz 1 punkt. Zebrane punkty możesz wymienić w Sklepie Gracza. Dostępne tam produkty to m.in. freebety, cashbacki oraz bonusy od depozytu.

Często zadawane pytania (FAQ)

 1. 👑 Jak otrzymać od buka Fortuna darmowy zakład? Należy się zarejestrować i zweryfikować tożsamość. Następnie otrzymane 2800 FKP wymienić w Sklepie Gracza Fortuna na freebet 20 zł.
 2. 🤑 Jak wygląda w zakładach Fortuna bonus od depozytu? Są to dwa bonusy. Pierwszy - cashback do 600 zł i drugi - 100% aż do 2100 zł.
 3. 🎁 Jakie są promocje dla stałych graczy? Fortuna rejestracja bonus to nie wszystko. Buk ma też wiele ciekawych promocji, gwarantujących wyższe wygrane, grę bez podatku i kilka zakładów bez ryzyka. Sprawdź je!

Inne recenzje bukmacherskich

Betclic
do200zł dostępny non-stop
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady LIVE
 • Statystyki
pełna recenzja »
Etoto
do200zł dostępny non-stop
 • Wyniki
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki
pełna recenzja »
LV BET
do3333zł dostępny non-stop
 • Zakłady na żywo
 • Sporty wirtualne
 • LV Punkty
pełna recenzja »