LV BET bonus dla polskich graczy w 2024

Zanim zaczniesz przygodę u tego bukmachera, sprawdź, jak wygląda w LVBET bonus dla nowych klientów oraz jakie oferty przygotował dla już zarejestrowanych graczy.

Pokaż więcej

W naszym tekście wnikliwie przyjrzymy się każdej ofercie, a już w szczególności wymaganiom, które musisz spełnić, żeby otrzymać bonus oraz warunkom obrotu, koniecznym do wypłaty bonusu. Zaczynajmy!

Pokaż mniej
Fermé
LV BET Oferty Bonusowe i Kody Promocyjne
Rodzaj bonusu Kwota bonusu Warunki
Bonus na start 100% do 1500 zł
 • za pierwszy depozyt
 • obrót 4x kurs łączny min. 1.75
Bonus za 2. depozyt 50% do 1500 zł
 • za drugi depozyt
 • obrót 3x kurs łączny min. 1.75
Bonus za 3. depozyt Cashback do 333 zł
 • za trzeci depozyt
 • kupon z kursem łącznym min. 1.75
 • obrót x1 kurs łączny min. 1.75
*Obowiązują warunki I zasady, aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę bukmachera

LV BET bonus bez depozytu

Podróż po bonusach powitalnych od LV BET rozpoczynamy od darmowego zakładu, który jest języczkiem uwagi wśród graczy. Każdy nowy klient bukmachera, który zweryfikuje swoją tożsamość, za pomocą skanu dowodu osobistego lub paszportu, otrzyma od LV BET bonus freebet na kwotę 20 złotych. Nie musisz więc zasilać swojego konta, żeby otrzymać od bukmachera środki na grę.

Darmowy zakład możesz aktywować na kuponie wielokrotnym, który posiada przynajmniej trzy zdarzenia. Dodatkowo bukmacher wymaga kursu min. 1.25 na każde ze zdarzeń oraz min. 2.50 kursu łącznego na kuponie.

Wygrane z darmowego zakładu podlegają warunkom obrotu. Będziesz musiał obrócić wygraną kwotą przynajmniej 2-krotnie na kuponach o kursie min. 2.00. W przypadku kuponów wielokrotnych, przynajmniej jeden zakład musi posiadać kurs min. 1.50.

Na odebranie tego bonusu i zrealizowanie jego warunków masz 30 dni.

Bonus powitalny LV BET

Bonus powitalny

Jeżeli zagrasz już za darmowy zakład (lub też nie), możesz otrzymać następny bonus. Tym razem mowa o podwojeniu pierwszego depozytu aż do 1500 złotych. Kluczowym wymogiem jest wpłacenie na pierwszy raz przynajmniej 10 złotych, gdyż dla niższych wpłat, bonus nie zostanie aktywowany.

Żeby otrzymać maksymalny bonus, wpłać 1500 złotych lub więcej. Za wpłatę 10 złotych, otrzymasz 10 zł, a za depozyt 100 zł, drugie 100 złotych i tak dalej. Tak działa klasyczne podwojenie pierwszego depozytu.

Bonus zostanie przekierowany na saldo bonusowe. Oczywiście, będziesz mógł za niego obstawiać mecze, ale przed wypłatą wygranych, musisz zrealizować warunek obrotu. W ciągu 30 dni musisz obrócić czterokrotnością przyznanego bonusu na kuponach o kursie min. 1.75. Do obrotu zaliczają się zarówno kupony pojedyncze, jak i wielokrotne.

Bonus za 2. depozyt

Po wykorzystaniu pierwszego, opisanego wyżej bonusu, możesz zdobyć też kolejny. Tym razem od drugiego doładowania konta. W zakładach LVBET bonus na start za 2. depozyt jest niższy, niż w przypadku pierwszej wpłaty. Tym razem nie będzie to podwojenie, a 50% kwoty depozytu.

Żeby zgarnąć maksimum, musisz wpłacić na drugi depozyt przynajmniej 3000 zł. Wówczas do Twojego konta zostanie dopisany bonus 1500 zł. Dla wpłaty 100 zł, bonus wyniesie 50 zł i tak dalej.

Kolejny raz po otrzymaniu bonusu, rozpocznie się walka z czasem o zrealizowanie warunków obrotu. W ciągu 30 dni musisz obrócić kwotą bonusu minimum trzykrotnie na zakładach pojedynczych lub wielokrotnych o kursie kuponu min. 1.75.

Bonus za 3. depozyt

Czy wiesz, że jest także bonus LV BET za trzeci depozyt? Tym razem nie są to dodatkowe środki na grę, a ubezpieczenie kuponu na wypadek wpadki. Maksymalny cashback to nawet 333 złotych. Przed wyciągnięciem ręki po bonus, zapoznaj się z niżej opisanymi warunkami.

Ubezpieczenie obowiązuje tylko na pierwszy postawiony po trzecim depozycie kupon. Zwrotem przed wypłatą będziesz musiał obrócić przynajmniej jeden raz na kuponach o kursie łącznym min. 1.75 (zakłady pojedyncze lub akumulowane).

Graj bez podatku przez 14 dni!

Kiedy zdecydujesz się zarejestrować w LV BET, to przez 14 dni po rejestracji możesz grać bez podatku. Przekłada się to bezpośrednio na wygrane wyższe aż o 14%!

Tej promocji nie musisz aktywować, ale musisz za to pamiętać, że nie wszystkie zakłady będą wyłączone z podatku. Taką przyjemność będziesz miał na każdym kuponie akumulowanym z min. 3 zdarzeniami, o kursie całkowitym przynajmniej 2.40.

Dodatkowy freebet 50 zł dla kibiców

Bonus 50 zł bez depozytu

Co ciekawe, w LV BET bonus 20 zl nie jest jedynym freebetem bez depozytu. Kolejny z nich, opiewający na kwotę 50 zł został skierowany dla wybranych klientów bukmachera. Jeżeli zatem jesteś kibicem Wisły Kraków, Śląska Wrocław, Unii Leszno lub Stali Mielec, a dodatkowo posiadasz karnet na mecze jednej z tych drużyn, wyślij jego skan na adres e-mail [email protected], a w zamian otrzymasz bonus 50 zł bez depozytu!

Codzienny cashback 50%

Czy to koniec promocji? Oczywiście, że nie. Kolejna z ofert to “Codzienny cashback 50%”. Zwrot połowy przegranych brzmi rozsądnie, a jak to wygląda w praktyce?

Możesz otrzymać jeden zwrot w ciągu jednego tygodnia. Najpierw musisz jednak wpłacić min. 50 zł i dokładnie tyle samo minimum wykorzystać na kuponie na zakłady sportowe. Jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot 50% stawki do maksymalnie 25 złotych.

Zwrotem przed wypłatą będziesz musiał obstawić kupon, składający się z minimum 3 zakładów, o min. kursie 1.25 dla każdego oraz min. kursie łącznym 2.50.

Bezpieczny kupon

Kolejną z okazji, żeby odebrać od LV BET bonus cashback jest akcja “Bezpieczny kupon”. Postaw zakład, składający się z minimum 5 zdarzeń, a na wypadek przegranej w najbliższy poniedziałek otrzymasz zwrot do 50 złotych.

Kombi BOOST

Bukmacher podnosi też wygrane na kuponach akumulowanych. Zagraj kupon z 3 zdarzeniami, o kursie min. 1.25 każde, żeby otrzymać 3% bonusu do wygranej. Czym więcej zdarzeń na Twoim kuponie, tym wyższa stawka bonusu. Dla 13 zdarzeń jest to aż +75%!

Pozostałe promocje od LV BET

To jeszcze nie wszystkie oferty promocyjne, które przygotował bukmacher LV BET. Sprawdź też pozostałe bonusy dla zarejestrowanych już graczy.

Gruby kupon

Korzystaj z gotowej propozycji kuponu bukmacherskiego, dzięki czemu grasz z kursami podniesionymi nawet o 20%. Codziennie na stronie LV BET znajdziesz nowy “Gruby kupon”.

NBA NHL Night Live

Zapisz się do akcji, a następnie zbieraj punkty do rankingu tygodniowego. Co tydzień nagradzana jest piątka graczy z największą liczbą punktów. Jak je zbierać? Stawiaj zakłady o stawce min. 10 zł i kursie min. 1.50. Za każdy wygrany zakład otrzymasz punkty, według przelicznika kurs x liczba zdarzeń.

VARyfikacja w Ekstraklasie

Pewnie wiele razy przekląłeś, kiedy system VAR popsuł Twój kupon? Jeśli tak stanie się w zakładach na Ekstraklasę, LV BET zrobi zwrot stawki aż do 100 zł. Napisz maila pod [email protected] z numerem kuponu i poczekaj na cashback.

Powitalne 600 zł na karty & wirtualki

Oferowany przez LV BET bonus 100% do 1500 zł od pierwszej wpłaty, możesz zamienić na 100% do 600 zł na karty i wirtualki. Zaznacz tę opcję przed dokonaniem pierwszego depozytu, a następnie wpłać minimum 20 złotych. Bonus wymaga 6-krotnego obrotu po kursie min. 1.50.

Dwie dychy na sporty wirtualne

Bonus 20 zł bez depozytu

W przypadku sportów wirtualnych możesz wyhaczyć także kolejne 20 złotych bonusu. Obróć minimum 100 zł po kursie min. 1.50 w ciągu jednego tygodnia na sportach wirtualnych, a na początku następnego otrzymasz 20 złotych w bonusie. Promocja odnawia się co tydzień.

Esports zwrot 100 zł

Za dokonanie tygodniowego obrotu na kwotę min. 500 zł w zakładach na esport, otrzymasz 100 zł zwrotu na swoje konto gracza. Promocja odnawia się co tydzień. Dodajmy, że do obrotu zaliczają się kupony ako z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 1.75.

Często zadawane pytania (FAQ)

 1. 👑 Jaki jest w LVBET bonus powitalny? Bonus LV BET na start to: 20 zł bez depozytu, 100% do 1500 zł za pierwszy depozyt, 50% do 1500 zł za drugi depozyt oraz cashback do 333 zł za trzeci depozyt + opcjonalne 50 zł bez depozytu.
 2. 🤑 Jak otrzymać od LVBET bonus 20 zł bez depozytu? Zarejestruj się, aktywuj konto i zweryfikuj tożsamość. Freebet pojawi się na koncie automatycznie.
 3. 🎁 Czy są w LVBET bonusy dla zarejestrowanych graczy? Tak. Bukmacher ma sporo interesujących promocji dla starych graczy.

Inne recenzje bukmacherskich

Fortuna
do600zł dostępny non-stop
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady LIVE
 • Statystyki
pełna recenzja »
STS
do1200zł dostępny non-stop
 • Klub STS
 • Zakłady na żywo
 • Przekaz na żywo
pełna recenzja »
Superbet
do600zł dostępny non-stop
 • Zakłady na żywo
 • KUPON
pełna recenzja »