Recenzja aplikacji mobilnej STS – podstawowe informacje

Praktycznie z miesiąc na miesiąc przybywa graczy zainteresowanych obstawianiem zakładów sportowych w formie mobilnej. Dlatego też coraz bardziej popularne stają się aplikacje mobilne, a co za tym idzie bukmacherzy, którzy posiadają je w swojej ofercie.

Pokaż więcej

Nic w tym dziwnego: czasami potrafią one oferować więcej i być bardziej funkcjonalne niż tradycyjne witryny danego bukmachera. Sprawdź co do zaoferowania posiada STS mobile i dowiedz się wszystkiego na temat aplikacji!

Pokaż mniej
phone with ribbon
STS
 • Wszystkie kursie
 • Wszystkie sporty dostępne
 • Zakłady Live
 • Wszystkie płatności
 • Dostępu do Cashout
 • Specjalnych bonusów
DOSTĘPNE NA:
iOSAndroidWindows Phone
BONUSY 1000zł NIE ZWERYFIKOWANY

Wersja mobilna strony internetowej bukmachera STS

Wersja mobilna strony STS

Jak każdy szanujący się bukmacher, również i STS posiada w swojej ofercie dedykowaną stronę mobilną. Na pierwszy rzut oka zauważyć można dużo podobieństw to tradycyjnej witryny bukmachera, co oczywiście jest zaletą. Dużym plusem witryny mobilnej jest tak naprawdę jej kolorystyka, która dzięki dobraniu odpowiednich kolorów nie męczy oczów, szczególnie podczas korzystania z urządzenia w ciemnych pomieszczeniach. Strona mobilna nie będzie również wymagać od użytkownika ponownego nauczenia się wszystkich schematów i zasad obstawiania w serwisie oraz pozwoli na natychmiastowe obstawianie zaraz po pobraniu.

Od strony technicznej aplikacja także wypada bardzo pozytywnie. Poruszanie się po witrynie jest płynne, intuicyjne oraz nie powoduje problemów nawet przy wykorzystaniu paru letnich smartfonów ze średniej półki. Co więcej, z STS mobile skorzystać będziesz mógł tak naprawdę z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Bez względu czy jest to tablet, czy też smartfon z mniej popularnym systemem operacyjnym. Bezbłędna wręcz optymalizacja serwisu jest gwarancją dobrych doświadczeń z platformą. Aplikacja automatycznie dopasuje się nie tylko do rozdzielczości Twojego ekranu, ale także orientacji urządzenia w przestrzeni.

STS aplikacja na systemy operacyjne Android

System operacyjny Android to zdecydowanie najbardziej popularna mobilna platforma na świecie. Wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich klientów, bukmacher przygotował dedykowaną dla Android aplikację, która bez problemu zaspokoi potrzeby nawet bardziej wymagającego gracza. O ile sama aplikacja jest łatwa w obsłudze i nie sprawi problemów nawet mniej doświadczonym graczom, o tyle sama instalacja nie należy do najłatwiejszych. Nie jest to jednak wina samego bukmachera, a Google, który stara się ograniczać możliwość instalowania aplikacji z nieznanych źródeł (innych niż sklep Google Play). Niestety, zgodnie z regulaminem, Google zabrania udostępniania w tymże sklepie aplikacji związanych z tematyką hazardu. Dlatego też aplikacja zainstalowana może być jedynie z „nieznanego” źródła, czyli strony oficjalnej bukmachera STS.

Aby rozpocząć proces instalacyjny, po pierwsze udać należy się do opcji i ustawień swojego urządzenia s systemem Android oraz odnaleźć opcję „nieznane źródła”, którą należy aktywować. Dopiero wtedy możliwe będzie pobranie, a następnie instalacja aplikacji. Jesteśmy świadomi, że nie jest to najprostszy proces, ale zdecydowanie wart jest on włożonego trudu. Korzystając z aplikacji otrzymasz możliwość skorzystania z:

fortuna
 • Wszystkie sporty dostępne
 • Przekaz na żywo
 • Specjalne oferty
 • Zakłady Live
Betclic
 • Wszystkie sporty dostępne
 • Transmisji na żywo
 • Powiadomień "push"
 • Dostępu do Cashout

Pamiętaj, do zalogowania się w aplikacji posłużą Ci te same dane, co w przypadku logowania się do tradycyjnej witryny. Pierwsze logowanie musi zostać przeprowadzone tradycyjnie, poprzez podanie danych dostępowych. Dopiero każde następne logowanie może odbywać się przy pomocy odcisku palca.

STS aplikacja na systemy operacyjne iOS

Jedną z największych zalet urządzeń z systemem operacyjnym iOS jest to, że w tym przypadku producent nie zabrania umieszczania aplikacji o tematyce hazardowej w Apple Store. Dzięki temu instalowanie oprogramowania jest naprawdę proste i intuicyjne oraz sprowadza się jedynie do paru kroków. Wystarczy wejść do sklepu „App Store” oraz wpisać w pole wyszukiwarki „STS aplikacja”. Naciśnięcie przycisku pobierania rozpocznie pobieranie pliku i automatyczną instalację.

Niezależnie od tego, czy pobierzesz i zainstalujesz aplikacje na systemy Android, czy też iOS otrzymasz dostęp do tej samej, bogatej funkcjonalności. Pamiętaj, do zalogowania się i korzystania z aplikacji wymagane jest połączenie z siecią Internet. Co więcej, do zalogowania się posłużyć mogą Ci te same dane, co w przypadku logowania się z poziomu tradycyjnej witryny. Niestety, aplikacja działa tylko i wyłącznie na terenie Polski oraz przeznaczona jest dla osób dorosłych. W przypadku osób mieszkających poza granicami kraju, zalecane jest wykorzystanie sieci VPN podczas pobierania i logowania się do serwisu.

Bonusy STS mobile: Oferta bonusów mobilnych w serwisie

Nie bez powodu STS to najbardziej popularny w Polsce, w pełni legalnie działający bukmacher. Serwis charakteryzuje się posiadaniem bardzo atrakcyjnej oferty bonusów, które charakteryzują proste warunki i przejrzyste zasady. Rejestrując swoje konto otrzymasz dostęp do bogatej ofert promocji. Pamiętaj- swoje konto zarejestrować będziesz mógł także przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej. Na jakie bonus możesz liczyć, będąc klientem serwisu?

Przede wszystkim każdy nowy użytkownik otrzyma bonus na start, który wynosi nawet 1000 zł! Co więcej, zasady są bardzo proste. Bukmacher podwoi Twoją wpłatę do maksymalnej kwoty 1000 zł oraz wymagać będzie trzykrotnego obrotu środkami, zanim możliwa będzie ich wypłata. Rozliczony zakład musi mieć kurs minimalny 1.91. Co więcej, każda osoba otrzyma możliwość prowadzenia zakładów bez ryzyka do 200 zł. Dzięki temu nawet w przypadku przegranego zakładu bukmacher zwróci Ci wydane pieniądze. Skorzystać będziesz mógł także z promocji Ligowe emocje, Freebet, poniedziałkowe bonusy oraz system poleceń. Oferta bonusowa naprawdę robi dobre wrażenie. Bardzo ciężko jest znaleźć bukmachera, który posiada lepszą, bardziej dopasowaną do potrzeb Polskiego gracza ofertę niż ten bukmachera.

Płatności w serwisie STS mobile

Bukmacher nie posiada sobie równych także w przypadku płatności mobilnych. Po pierwsze serwis STS mobile wspiera aż 30 różnych banków, a depozytu w aplikacji mobilnej dokonać będziesz mógł przy pomocy:

 • Visa
 • Mastercard
 • Skrill
 • Neteller
 • Dotpay
 • Blik

Pamiętać należy, że STS to w pełni licencjonowany bukmacher, działający na mocy licencji wydanej przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Dzięki temu, w przypadku posiadania jakichkolwiek problemów z płatnościami możesz zwrócić się o pomoc do instytucji zewnętrznych, właściwych dla danej sprawy. W przypadku korzystania z innych, międzynarodowych bukmacherów, otrzymanie pomocy może okazać się dość skomplikowane (szczególnie jeśli dana osoba nie posługuje się biegle językiem angielskim). Aplikacje mobilne i bukmacher to nie tylko gwarancja szybkich transferów, ale także gwarancja pełnego bezpieczeństwa Twoich środków.

Podsumowanie

Nie bez powodu STS to najbardziej popularny bukmacher w Polsce. Oferta serwisu naprawdę robi wrażenie oraz praktycznie nie ma sobie równych.

ZAKOŃCZENIE

STSZweryfikowane

Twierdzenie to tyczy się także oferty mobilnej, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

BONUS POWITALNY 1000złNIE ZWERYFIKOWANY

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie najwyższą jakość świadczonych usług oraz nienaganną reputację danego serwisu, bukmacher ten będzie strzałem w dziesiątkę. Korzystając z STS aplikacja otrzymasz dostęp do naprawdę ciekawych możliwości na interakcję z platformą. Będziesz mógł dokonywać szybkich wpłat i wypłat, korzystać z powiadomień push, pooglądać statystyki, oglądać spotkania na żywo i wiele, wiele więcej. Ciężko jest na dzień dzisiejszy znaleźć bukmachera, który posiadałby bardziej atrakcyjną ofertę. Sprawdź co może zaoferować Ci STS mobile już dzisiaj i postaw na najlepszych!

Inne recenzje aplikacji bukmacherskich

BOOKIE OS Ocena PRZEKAZ
NA ŻYWO
FUNKCJONALNOŚĆ POBIERZ APLIKACJĘ
Fortuna
iOS
Android
Win
5.0
Yes
 • Wszystkie płatności
 • Zakłady Live
 • Specjalne oferty
Odwiedź oficjalną stronę
recenzja eksperta
Betclic
iOS
Android
Win
4.5
No
 • Selekcji pre-match i na żywo
 • Promocji mobilnych
 • Zakłady Live
Odwiedź oficjalną stronę
recenzja eksperta
*Obowiązują warunki I zasady, więcej informacji na stronie operatora